POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Dwa dni poza domem, dwa sparingi

03.04.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dzieje się w kobiecym Chrobrym. Nie marnowały czasu zawodniczki ChG, które korzystając z weekendu wolnego od ligi wyjechały na dwudniowe zgrupowanie. Pierwszego dnia pokonały PKSK Gminy Udanin, drugiego Polonię Świdnica i z optymizmem mogą szykować się na niedzielny pojedynek w lidze. Tego dnia zmierzą się na wyjeździe z Piastem Nowa Ruda.

W pierwszym spotkaniu trener Chrobrego dał szansę przede wszystkim zmienniczkom oraz nowym zawodniczkom. To jednak spotęgowało motywację zespołu, którego piłkarki chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Już w 3 minucie pomarańczowo-czarne zdobyły pierwszego gola, a całe spotkanie z również odmłodzonym zespołem PKSK Gminy Udanin zakończyły 4:0. Dwie bramki zdobyła Trela, po jednej Pietrzak i po raz pierwszy Chojnacka. 

Na drugi dzień również po myśli, 1:0 z Polonią Świdnica. Zadecydował gol Gniewosz, która tak naprawdę chyba bardziej podawała niż strzelała. Ale co tam, bramka to bramka. W tej sytuacji szczęścia nie zabrakło, choć nie miała go później dwukrotnie obijająca słupek Trela. 

Opowiada trener Artur Przybył:
- Cieszę się, że udało się wyjechać, bo wyjazd miał służyć integracji drużyny, w której jest kilka nowych zawodniczek. Przy okazji w sparingach można było sprawdzić szerszą kadrę. Były to dwa różne spotkania, ale najważniejsze, że oba zwycięskie. O ile w pierwszym była to raczej nauka, o tyle w drugim zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie. Gratuluję zawodniczkom zwycięstw i mam nadzieję, że taką formę utrzymamy na kolejne spotkania ligowe.
PKSK Gminy Udanin - Chrobry Głogów 0:4 (0:2)
Bramki (Chrobry): Chojnacka 3, Trela 27, 42, Pietrzak 78.
Chrobry: Stypińska - Wróbel, Gniewosz, Kamieniecka M., Gnach, Chojnacka, Franas, Gajewska, Zelewska, Trela, Kamińska. Na zmiany wchodziły: Machel, Surlas, Dziapa, Adamska, Onufrak, Glapińska, Pietrzak, Lasota, Momot.

Polonia Świdnica - Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
Bramki (Chrobry): Gniewosz 28.
Chrobry: Surlas - Kamieniecka M., Szperlik, Anioł, Wróbel, Momot, Gniewosz, Gajewska, Pietrzak, Lasota, Trela. Na zmianę wchodziły: Gnach, Onufrak, Kamińska, Chojnacka.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#