POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest28.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

LDJ: coraz bardziej poważny kandydat

14.04.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dwa zwycięstwa w dwumeczu z Górnikiem Wałbrzych odniosły juniorskie ekipy Chrobrego Głogów. Przekonujące starszy zespół - 7:0 m.in. po czterech bramkach Damiana Stachurskiego. Dzięki temu pomarańczowo-czarni umocnili się na pudle. Dodatkowo, za sprawą porażki Śląska Wrocław, mają już 9-punktową przewagę nad kolejnym w stawce zespołem i stają się coraz bardziej poważnym kandydatem do awansu do CLJ-ki. 

 
 

LDJ: Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych 7:0 (2:0)
Bramki (Chrobry): Stachurski Damian 8, 70, 79, 82,  Gil Konrad 40, 56, Michałowicz Szymon 47.
Chrobry: Pelczar - Michałowicz, Skiba, Kotyla, Magdziak, Flis, Gil, Rak, Stachurski, Filipowicz, Łuszczewski. Na zmiany wchodzili: Mróz, Kierkiewicz, Kukułka, Pleń, Ochab. 
Paweł Rząsa, trener: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa była dla nas nieco trudniejsza, ale kontrolowaliśmy sytuację, graliśmy pewnie w obronie, stworzyliśmy również kilka ciekawych okazji... Pierwsza bramka padła po indywidualnej akcji bardzo dobrze grającego w tym meczu Damiana Stachurskiego, który w sumie zdobył cztery gole. Pod koniec pierwszej połowy Gil podwyższył na 2:0. Szybko zdobyta w drugiej połowie bramka przez Michałowicza ułatwiła nam kolejne poczynania. Byliśmy bardzo skuteczni stąd tak wysoki wynik. Na pochwały zasłużył cały zespół, za poczynania nie tylko zespołowe, jak i te indywidualne. 
 
LDJM: Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych 2:0 (0:0)
Bramki (Chrobry): Staszkowian x2.
Chrobry: Mazan - Grycaj, Kusy, Perełka, Jóźwiak, Nowak, Orszulak, Glinecki, Staszkowian, Pankowski, Szymański. Na zmiany wchodzili: Szymczak, Krawczuk, Marut, Bielecki. 
Grzegorz Nowak, trener: W pierwszej połowie brakowało szczęścia i dokładności. W drugiej zagraliśmy już skuteczniej i konsekwentniej, przede wszystkim w ataku. Nie zabrakło jednak błędów w obronie. Po jednym z nich Górnik miał rzut karny. Przy stanie 1:0 zawodnik trafił jednak w poprzeczkę. W końcówce udokumentowaliśmy swoją przewagę drugą bramką. 
 
 

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW - WYNIKI I TABELA

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH - WYNIKI I TABELA

 

 

Tagi

gornik walbrzych    juniorzy    ldj   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#