Dzisiaj jest28.11.2021

ChG II: wcześniej 3:1, teraz 1:3

15.04.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

Przed tygodniem wygrana 3:1 na wyjeździe, powrót na swój obiekt i porażka 1:3. Drugi Chrobry przegrał dziś z Apisem Jędrzychowice w 20 kolejce Saltex 4 Ligi 1:3.

Zaczęło się dobrze, bo w 23 minucie Patryk Obiała wykorzystał jedenastkę po faulu na Tomaszu Serwecie. Na tym dobre się skończyło. W drugiej połowie strzelali już tylko goście. Jeszcze w 85 minucie utrzymywał się remis, ale końcówka już zdecydowanie należała do rywali, stąd gole w 86 oraz 88 minucie.

CHROBRY II GŁOGÓW - APIS JĘDRZYCHOWICE 1:3 (1:0)
1:0 Obiała 23 (k)
1:1 Paradowski 73
1:2 Paradowski 86
1:3 Kusiak 88

CHROBRY II: Paluch - Szubertowski, Małucki, Pietrzczyk, Serweta, Borecki, Żak (75 Prychod), Sędziak (60 Sędziak), Dobrakowski, Suchora (87 Kierkiewicz), Obiała.

APIS: Gawlik - Siciński, Glanc P., Bystryk, Ganczarek, Bochnia (60 Jurgowski), Paradowski (89 Pirszel), Izdebski (69 Więckiewicz), Bryjak, Glanc W. (90 Kiewra), Kusiak.

ŻÓŁTE KARTKI: Żak - Siciński, Więckiewicz.