POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

LDJ: starsi 2 miejsce, młodsi 3 miejsce

25.04.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Juniorskie zespoły Chrobrego wpadli w wir spotkań, ale nie opuszczają ścisłej czołówki w swoich ligach. W ciągu kilkunastu dni rozegrają w sumie cztery mecze. W przypadku juniorów starszych, na których ze względu na walkę o Centralną Ligę Juniorów uwaga skupia się najbardziej, są to pojedynki z samą górą tabeli. Pierwszy przetrwali remisując na terenie Śląska Wrocław 2:2, choć pozostał niedosyt ze względu na fakt, że to głogowianie prowadzili 2:0, a już w końcówce, przy wyniku remisowym, trafili w spojenie słupka z poprzeczką. - Trzeba to traktować jako dobry mecz na trudnym terenie. Przed nami kolejne ciężkie mecze. W każdym walczymy o komplet - powiedział trener Chrobrego JS Paweł Rząsa.

Już w środę o godz. 14.00 domowe spotkanie z MKS-em Oława (5 miejsce), w weekend wyjazd do Polkowic (7), a w środę 3 maja rywalizacja z Lechią Dzierżoniów (3). Na ten moment Chrobry zajmuje drugie, premiujące go awansem do CLJ miejsce, ale ma 4 punkty przewagi nad trzecią Lechią. W przypadku tak ciężkich meczów to tylko 4 punkty. Pozostaje trzymać kciuki. 

Do swojego środowego spotkania z MKS-em Oława w niezłych nastrojach przystąpią juniorzy młodsi, którzy wygrali we Wrocławiu ze Śląskiem II 1:0. W tabeli są na wysokim 3 miejscu. 

 
 

LDJ: Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 2:2 (0:1)
Bramki (Chrobry): Konrad Flis, Filip Kukułka.
Chrobry: Pelczar - Skiba, Flis, Kotyla, Magdziak, Michałowicz, Łuszczewski, Gil, Filipowicz, Rak, Stachurski. Na zmiany wchodzili: Kukułka, Żołądziewski.
Paweł Rząsa, trener: Zagraliśmy dobry mecz na trudnym terenie. W pierwszej połowie wypracowaliśmy sobie kilka dobrych okazji, jedną z nich wykorzystał Flis. W drugiej wynik na 2:0 podwyższył Kukułka. Niestety, Śląsk zdobył kontaktową bramkę z rzutu karnego i wyrównującą z rzutu rożnego. W ostatnich sekundach spotkania Igor Łuszczewski trafił jeszcze w spojenie słupka z poprzeczką, co mogło dać nam zwycięstwo i podkreślało ogromne emocje tego spotkania. Teraz czekają nas kolejne ciekawe mecze, w których będziemy walczyć o komplet punktów.
 
LDJM: Śląsk II Wrocław - Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
Bramki (Chrobry): Nowak.
Chrobry: Mazan - Grycaj, Kusy, Perełka, Nowak, Orszulak, Glinecki, Szymański, Staszkowian, Pankowski, Bielecki. Wchodzili na zmiany: Paszek, Turański, Kuzio. 
Grzegorz Nowak, trener: Zespół zagrał bardzo dobrze w obronie, a przy tym stwarzał sobie sytuacje. Brakowało jednak jakości i zimnej krwi, stąd jedyna bramka. Dała jednak zwycięstwo, dlatego dziękuję chłopakom za dobre podejście do meczu i zaangażowanie. 
 

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW - WYNIKI I TABELA

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH - WYNIKI I TABELA

 
 

 
 

Tagi

juniorzy    ldj    slask wroclaw   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#