POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Rząsa: zrobimy wszystko

27.04.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Przed nami najważniejsze mecze i zrobimy wszystko, naprawdę wszystko, aby zdobyć w nich komplet punktów - mówi trener juniorów starszych Chrobrego Paweł Rząsa przed sobotnim wyjazdem do Polkowic i środowym meczem z Lechią Dzierżoniów. KS jest na 7 miejscu, Lechia na 3, Chrobry na premiującym awansem 2. Dzięki wczorajszemu pogromowi 9:2 z MKS-em Oława pomarańczowo-czarni zachowali 4-punktową przewagę nad wspomnianą Lechią i mimo że to jedno z ich wyższych zwycięstw w sezonie, szybko przeszli do tego, co czeka ich na dniach.

Nieco w cieniu pozostaje ekipa juniorów młodszych, ale to nic dziwnego. Awans do CLJ-ki zależy tylko od starszego zespołu. Nie można jednak przejść obojętnie obok ich bardzo dobrej postawy w LDJM. 6:1 z MKS-em Oława to ich trzecia wygrana z rzędu, dzięki czemu zajmowana 2 pozycja wygląda bardzo pewnie, bo z ośmioma punktami przewagi nad kolejną w stawce drużyną. - Na tabelę jednak nie patrzymy i skupiamy się na kolejnym występie - mówi trener Grzegorz Nowak. 

 
 

LDJ: Chrobry Głogów - MKS Oława 9:2 (5:0)
Bramki (Chrobry): Gil x3, Stachurski x3, Flis, Pleń, Filipowicz.  
Chrobry: Paluch - Magdziak, Michałowicz, Skiba, Rak, Flis, Kotyla, Łuszczewski, Stachurski, Filipowicz, Gil. Na zmiany wchodzili: Ochab, Kiełkiewicz, Pleń, Kukułka, Dybizbański, Żołądziewski. 
Paweł Rząsa, trener: To był zdecydowanie nasz dzień. Byliśmy bardzo skuteczni. Widać, że zespół wyszedł mocno zmobilizowany, stąd wysoki wynik. Za to na pochwały zasługuje cała drużyna. Najważniejsze mecze jednak przed nami, w Polkowicach i z Lechią Dzierżoniów. Zrobimy wszystko, naprawdę wszystko, aby zdobyć komplet punktów. 

LDJM: Chrobry Głogów - MKS Oława 6:1 (3:1)
Chrobry: Glinecki x3, Szymański x2, Staszkowian.
Chrobry: Mazan - Grycaj, Kusy, Perełka, Nowak, Orszulak, Glinecki, Szymański, Staszkowian, Pankowski, Bielecki. Wchodzili na zmiany: Paszek, Turański, Kuzio.
Grzegorz Nowak, trener: W tym meczu byliśmy skuteczni, ale zdarzały się proste błędy indywidualne. Przez nie zespół narażał się na groźne sytuacje. Zespół MKS-u tak naprawdę postawił na trudne warunki, bo wyszedł agresywnie w obronie. Jednak, jak wspomniałem, zadecydowała ta skuteczność. W tabeli jesteśmy na trzecim miejscu, ale nie skupiamy się na tym. Myślimy po prostu o kolejnym spotkaniu. 
 

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW - WYNIKI I TABELA

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH - WYNIKI I TABELA

  
 

Tagi

juniorzy    ldj    mks olawa   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#