POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Juniorski ChG blisko sukcesu. Dziś 2:0 i ostatnia prosta

03.05.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Świetna robota! Juniorzy starsi Chrobrego sprostali zadaniu i w bardzo ważnym dla układu tabeli spotkaniu pokonali u siebie Lechię Dzierżoniów 2:0. To oznacza, że mają już 8 punktów przewagi nad najgroźniejszymi rywalami, w tym Lechią, i są już bardzo blisko barażu o awans do Centralnej Ligi Juniorów. Zostaje ostatnia prosta, na której właściwie wszystko zależy od nich. 

Ten mecz był bardzo zacięty. Momentami to nawet Lechia potrafiła mocno przycisnąć głogowian. Tym bardziej cieszy fakt, że pomarańczowo-czarni wyszli z opresji i końcówka należała zdecydowanie do nich. To wtedy bramki zdobyli Szymon Gil oraz Damian Stachurski. 
- Bardzo się cieszymy, ale póki nie będzie stuprocentowej gwarancji udziału w barażach, do każdego występu trzeba podejść mocno zmobilizowanym - tonował nastroje trener Paweł Rząsa. 


LDJ: Chrobry Głogów - Lechia Dzierżoniów 2:0 (0:0)
Bramki (Chrobry): Gil 75, Stachurski 85. 
Chrobry: Pelczar - Magdziak, Michałowicz, Skiba, Rak, Stachurski, Nawrot, Flis, Kotyla, Gil, Filipowicz. Na zmiany wchodzili: Dybizbański, Ochab, Kukułka.
Paweł Rząsa, trener: Mecz należał do jednego z trudniejszych. Początek był dla nas. Mieliśmy wtedy dwie okazje, w najlepszej Szymon Gil przestrzelił. Wyrównała się za to końcówka pierwszej części, wtedy nawet Lechia nas przycisnęła. Druga połowa  to również sporo walki. Dobre zmiany dali Seweryn Dybizbański oraz Filip Kukułka - po jego dośrodkowaniu Gil trafił n 1:0. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Jest bardzo ważne. Uważam jednak, że musimy szybko zejść na ziemię i mocno przygotowywać się do kolejnych spotkań. Póki nie będzie stuprocentowej gwarancji udziału w barażach, do każdego występu trzeba podejść mocno zmobilizowanym. 
 

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW - WYNIKI I TABELA

 

Tagi

juniorzy    ldj    lechia dzierzoniow   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#