POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kobiety: budują tu twierdzę

15.05.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kobiecy Chrobry podtrzymał bardzo dobrą serię w domowych meczach. W tym roku obojętnie czy do Głogowa przyjeżdża zespół z czołówki czy spoza niej, traci tu punkty. Teraz straciła trzecia w tabeli trzeciej ligi Polonia Świdnica, która przegrała 1:2. Twierdza to może dużo słowo, ale w przypadku kobiecej drużyny ChG pokazuje, że ta poczyniła znaczny postęp i jest w stanie postawić się każdemu w lidze. 

Wszystkie trzy bramki padły w drugiej połowie, o czym zadecydowała odważniejsza gra. W 59 minucie Paulina Anioł trafiła w poprzeczkę, lecz w odpowiednim miejscu była Wiktoria Laosta poprawiającej wcześniejszy strzał koleżanki. Siedem minut później rywalki doprowadziły do wyrównania, ale że remis nie zadowalał żadnej ze stron, na tym nie było końca. Więcej sił w końcówce zachowały pomarańczowo-czarne. W 76 minucie Julia Pietrzak minęła trzy rywalki, na końcu jeszcze wygrała pojedynek z bramkarką Polonii i zwycięstwo ChG stało się faktem. 

- Cieszę się, że zawodniczki bardzo dobrze mentalnie podeszły do spotkania, czego zabrakło w ostatnim meczu - mówił trener Artur Przybył. - Był to mecz walki, ale moje zawodniczki zagrały ambitnie i z determinacją od pierwszej do ostatniej sekundy. Myślę, że właśnie z tego powodu zasłużenie wygrały. Cieszy kolejne zwycięstwo, ale mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniemy i do końca sezonu pogramy o komplet punktów.


Chrobry Głogów - MKS Polonia Świdnica 2:1 (0:0)
Bramki (Chrobry): Lasota 59, Pietrzak 76.
Chrobry: Surlas - Kamieniecka, Anioł, Szperlik, Wróbel, Trela (90 Zelewska), Momot, Gniewosz, Gajewska, Lasota (69 Onufrak), Pietrzak  (90 Wierzbicka).
 

3 LIGA KOBIET - WYNIKI I TABELA 

 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#