Dzisiaj jest24.01.2022

Wypożyczeni: 11/10 Bednarskiego

22.05.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

Dwie bramki Michała Bednarskiego w wygranym 2:1 meczu z Górnikiem Wałbrzych to największe wydarzenie tego weekendu ze strony wypożyczonych zawodników Chrobrego. Zespół z Polkowic ma 3 miejsce w tabeli trzeciej ligi, a Bednarski z 10 golami w 11 występach jest w czołówce klasyfikacji strzelców.

Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 1:0
Michał Płonka 41

Warta Poznań - Rozwój Katowice 0:0

W meczu z Olimpią Damian Kowalczyk grał przez 90 minut, ale - jakkolwiek dziwnie to zabrzmi - nie był na boisku do samego końca. W doliczonym czasie gry zobaczył żółtą kartkę, a że drugą w tym spotkaniu, musiał opuścić murawę. W Poznaniu również tworzył wyjściową jedenastkę, grając do 70 minuty. Jego drużyna jest tuż nad strefą spadkową. Ma dwa punkty więcej od Polonii Warszawa, więc musi mieć się na baczności.

Unia Turza Śląska - Falubaz Zielona Góra 1:1
Paweł Polak 16 - Jakub Babij 90 (k)

Maciej Rybak na boisku do 83 minuty. Wtedy było jeszcze 1:0 dla Unii, jednak KSF zdołał doprowadzić do wyrównania, w czwartej minucie doliczonego czasu.

KGHM Zanam Polkowice - Górnik Wałbrzych 2:1
Michał Bednarski 7 (k), 18 - Jan Rytko 26 (k)

Polkowiczanie notują siódmy ligowy mecz z rzędu bez porażki. Tym razem mierzyli się z Górnikiem Wałbrzych, który - jeszcze za czasów rywalizacji z Chrobrym w trzeciej lidze - odważnie celował w ekstraklasę. Jak to się różnie może potoczyć... Na teraz Górnik jest poważnie zagrożony spadkiem do czwartej ligi, a jego pogromcą z weekendu okazał się Michał Bednarski. Wychowanek Chrobrego zdobył oba gole dla swojego zespołu, czym zmieścił się w pierwszych osiemnastu minutach.