POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kobiety: za to ceni je trener

29.05.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dobrą wiosnę kontynuuje kobiecy Chrobry, który właśnie odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. Trzecie identyczne - 2:1. Tym razem pomarańczowo-czarne pokonały na wyjeździe LUKS Ziemię Lubińską. - Zagraliśmy słaby mecz, ale zawodniczkom nie można było odmówić ambicji do samego końca i za to bardzo je cenię - sumował trener Artur Przybył. 

Chrobry do spotkania przystąpił bez najskuteczniejszej wiosną Lasoty (4 bramki) oraz doświadczonej Tarnowskiej. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Wszystkie trzy padły dopiero po przerwie. Na prowadzenie wyszły głogowianki - w 50 minucie nietypowo, bo piętą trafiła na 0:1. W 73 minucie miejscowe za sprawą rzutu karnego doprowadziły do wyrównania. Finisz należał jednak do Chrobrego. Spotkanie zostało przedłużone o dwie minuty. W ostatniej akcji zawodniczka rywalek zagrała w polu karnym ręką, więc sędzia po raz drugi wskazał na 11 metr. Do ustawionej tam piłki podeszła… bramkarka ChG Alicja Surlas i to ona wygrała pojedynek golkiperek. Nie dziwiła więc euforia w obozie Chrobrego. 
 
- Jeżeli chodzi o nasz styl w tym spotkaniu, to chyba będziemy chcieli jak najszybciej o nim zapomnieć, ale liczą się trzy punkty i wygrane derby - mówił trener Artur Przybył. - Zagraliśmy słaby mecz i myślę że jesteśmy tego wszyscy świadomi, ale na pewno nie mogę zawodniczkom odmówić ambicji i determinacji do końca. Za to bardzo je cenię.


LUKS Ziemia Lubińska - Chrobry Głogów 1:2 (0:0)
Bramki (Chrobry): Anioł 50, Surlas 90.
Chrobry: Surlas - Kamieniecka, Szperlik, Anioł, Wróbel, Trela (78 Onufrak), Momot, Gniewosz, Gajewska, Kamińska (33 Lewandowska (65 Franas)), Pietrzak.
 

3 LIGA KOBIET - WYNIKI I TABELA 

 


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#