POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry - Bytovia 1:0

17.06.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Juniorski Chrobry w pierwszym barażowym meczu o CLJ pokonał Drutex-Bytovię 1:0. Zwycięskiego gola w 41 minucie zdobył Damian Stachurski.

Mecz należał do ciężkich. Widać, że zależało obu stronom, stąd sporo fauli, agresja i mnóstwo walki. Dobrych sytuacji wiele nie było, lecz większość po stronie głogowian. Dobrze, że udało się wykorzystać przynajmniej jedną - w 41 minucie pomarańczowo-czarni wstrzelili się na raty, z kilku metrów dobijał Damian Stachurski. Szkoda, że w tej części nie udało się najlepszemu strzelcowi Chrobrego Szymonowi Gilowi, po którego uderzeniu futbolówkę wybijano z linii bramkowej.

W drugiej odsłonie dobre strzały Gila i Igora Łuszczewskiego bronił natomiast golkiper Bytovii. Pozostaje więc cieszyć się ze skromnego, ale mimo wszystko stawiającego w lepszej sytuacji Chrobrego 1:0. Rewanż w przyszłą niedzielę w Bytowie. CHROBRY GŁOGÓW - DRUTEX-BYTOVIA 1:0 (1:0)
1:0 Stachurski 41

CHROBRY: Pelczar - Żołądziewski, Michałowicz, Magdziak, Skiba, Kotyla, Stachurski (83 Prychod), Flis, Dybizbański (76 Łuszczewski), Filipowicz (87 Kukułka), Gil. 

DRUTEX-BYTOVIA: Pupkalipiński - Błaszkowski, Brozis, Czucha (73 Czapiewski), Dunst, Jeżewski, Kaba, Kropidłowski, Urbański (84 Domżalski), Wolski, Zagdan. 

ŻÓŁTE KARTKI: Michałowicz - Kaba.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#