POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

M. Machaj: Chrobry idzie do przodu

15.07.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


Większą część spotkania w barwach Lechii, a przeciw Chrobremu rozegrał wczoraj pochodzący z Głogowa Mateusz Machaj. Na boisku rywalizował więc ze swoim młodszym bratem, Bartkiem, i kilkoma piłkarzami, z którymi jeszcze ponad rok temu tworzył trzecioligową wtedy drużynę Chrobrego.

- Losy Chrobrego śledzę cały czas. Nie tylko z tego względu, że gra tu mój brat. Mam duży szacunek do miejsca,, chłopaków - mówi Mateusz, którego drużyna przegrała z Chrobrym 1:2. - Powiem tak: trener Mamrot to dobry specjalista i widać, że Chrobry cały czas idzie do przodu.

W spotkaniu z Chrobrym Mateusz Machaj szukał swojej okazji. Próbował strzelać z dystansu, ale też asystować wrzutkami ze stałych fragmentów gry, do czego przyzwyczaił grając w Głogowie.
- To był ostatni dzień obozu, podczas którego mocniej popracowaliśmy. Od chłopaków z Chrobrego, którzy są na nieco innym etapie przygotowań poruszaliśmy się więc trochę wolniej. To jednak nie jest tłumaczenie. Z naszej strony powinno wyglądać to zupełnie inaczej - dodał.

Po tym, jak zawodnik opuścił Chrobrego, szybko wywalczył sobie miejsce w Ekstraklasie. W meczu z Górnikiem Zabrze zdobył nawet bramkę. Po kilku kolejnych tygodniach zaczęły się kłopoty. Groźniejsza kontuzja wykluczyła go z dokończenia rundy jesiennej. Na boisko wrócił wiosną, ale przeważnie pojawiał się na nim jako zmiennik. Teraz na nowo walczy o miejsce w podstawowym składzie.
- Obóz przepracowałem w całości bez żadnych komplikacji. Wszystko idzie w dobrym kierunku, noga nie boli, mam więc dużą nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze - z nadzieją kończy Machaj.

Tagi

lechia gdansk    machaj    mateusz machaj   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#