POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zwycięskie sparingi przed CLJ-ką

27.07.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dwa sparingi za przygotowującym się do debiutanckiego startu w Centralnej Lidze Juniorów zespołem Chrobrego. Oba zwycięskie. W pierwszym głogowianie pokonali KS Polkowice, w drugim - wczorajszym - Wartę Poznań. - Cieszymy się ze zwycięstwa z etatowym zespołem z CLJ, lecz dla nas na tym etapie ważniejsza jest praca nad organizacją naszej gry, która wygląda coraz lepiej - powiedział trener ChG Paweł Rząsa. 

W meczu z Wartą, z którą pomarańczowo-czarni będą rywalizowali także w lidze (mecz w 5 kolejce, na początku września) bramki strzelali Damian Stachurski oraz Seweryn Dybizbański. Te dwie wystarczyły, aby wygrać 2:1. Obaj zawodnicy byli członkami drużyny, która kilka tygodni wcześniej cieszyła się z awansu do CLJ, ale teraz nie brakuje nowych twarzy. 
- Doszło do kilku zmian kadrowych spowodowanych wymogami oraz uzupełnieniem luk po zawodnikach kończących wiek juniora. To jednocześnie trochę zwiększyło rywalizację, ale też spowodowało, że zespół musimy zgrać poniekąd no nowo. Pod tym względem mecz z Wartą wyglądał już lepiej od tego poprzedniego. To cieszy i pozwala myśleć optymistycznie - dodał Rząsa. 
 
Centralna Liga Juniorów, po raz pierwszy z Chrobrym, ruszy w weekend 5/6 sierpnia. Chrobry zacznie od domowego spotkania ze Śląskiem Wrocław.  

Warta Poznań - Chrobry Głogów 1:2 (1:2)                                        
Bramki (Chrobry): Damian Stachurski 25, Seweryn Dybizbański 37.
Chrobry: Paluch - Magdziak, Skiba, Kotyla, Flis, Żołądziewski, Pietrzczyk, Siudak, Diduszko, Dybizbański, Stachurski. W meczu zagrali również: Skóra, Szajkowski, Tupiec, Szymański, Jóźwiak, Mróz, Kukułka, Prychod.

Chrobry Głogów - KS Polkowice 3:2 (2:0)

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#