POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Przygotowania dziewczyn. Dwa sparingi

11.08.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Sprawdzamy, jak przebiegają przygotowania kobiecego Chrobrego do startu w nowym sezonie trzeciej ligi. Za dziewczynami dwa sparingi, jeden gorszy, drugi lepszy, a tę chwiejność można zrzucić na zmiany kadrowe, jakie zachodzą w zespole. 

Do pierwszego meczu, ze Ślęzą Wrocław, zespół Chrobrego nie przystąpił w optymalnym zestawieniu. Dwie zawodniczki (Momot i Kamińska) były testowane przez AZS Wrocław, inne leczyły urazy. Skończyło się więc na wygranej Ślęzy, ale przesądzający o tym gol padł dopiero w końcówce. Rywalki wykonywały trzy rzuty rożne obok siebie, za trzecim razem wpadło. 
- Był to nasz pierwszy sprawdzian podczas przygotowań, rywalki miały już przetarcie z Miedzią Legnica, co na pewno działało na ich korzyść - mówił trener Artur Przybył. - Nasz zespół był przemeblowany, stąd bardziej asekuracyjna gra. Na ligę drużynę czeka kilka zmian, ale i tak stać ją na dużo więcej. 

Bardziej ofensywne ustawienie ze strony ChG było w kolejnym meczu, z Polonią Świdnica w Wolsztynie. W efekcie dwie bramki strzelone, zero straconych, a kadra jakoś mocno nie odbiegała od tej z wcześniejszego testu (wróciła Tarnowska). Dla Chrobrego strzelały Lasota i właśnie wspomniana Tarnowska. 
- Dziękuję zawodniczkom za bardzo dobry mecz w ich wykonaniu - tym razem więcej powodów do zadowolenia miał głogowski szkoleniowiec. - Cieszę się, że dziewczyny wyciągnęły wnioski po pierwszym nieco słabszym sparingu. Mimo, że był to tylko test, a aura nie zachęcała do gry, to drużyna była bardzo zdeterminowana, aby osiągnąć zwycięstwo, przy okazji wypełniając bardzo dobrze założenia przedmeczowe. 
 
Nowy sezon w trzeciej lidze Chrobry zacznie od meczu ze wspomnianą Ślęzą Wrocław. Ten 27 sierpnia we Wrocławiu. 
 

Polonia Świdnica - Chrobry Głogów 0:2 (0:1)
Bramki (Chrobry): Lasota 10, Tarnowska 51.
Chrobry: Surlas - Tarnowska, Anioł, Lewandowska, Franas, Pietrzak, Gniewosz, Gajewska, Onufrak, Tomczyk, Lasota. Na zmiany wchodziły: Sajak, Gnach, Zelewska, Chojnacka, Drzewiecka, Adamska, Stypińska.

Ślęza Wrocław - Chrobry Głogów 2:1 (1:0)
Bramki (Chrobry): Pietrzak 52.
Chrobry: Surlas - Gnach, Anioł, Lewandowska, Franas, Zelewska, Gniewosz, Gajewska, Onufrak, Pietrzak, Lasota. Na zmiany wchodziły: Sajak, Stypińska, Tomczyk, Adamska, Drzewiecka, Chojnacka.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#