POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

CLJ: jesteśmy cholernie źli

20.08.2017 Autor: ŁJ Źródło: własneCierpliwością muszą wykazać się w Centralnej Lidze Juniorów młodzi zawodnicy Chrobrego. Na inaugurację było blisko punktu z mocnym Śląskiem Wrocław, ale rywale ostatecznie wygrali po golu w 84 minucie. Teraz, w meczu z Salosem Szczecin, w tej 84 minucie było jeszcze 3:2 dla Chrobrego. Ostatecznie po golach w 86 minucie i trzeciej doliczonego czasu gry skończyło się na 3:4.

Walki nie można odmówić. Salos prowadził w Głogowie najpierw 1:0, a następnie 2:1. Mimo tego pomarańczowo-czarni skutecznie gonili, by po dwóch golach Przemysława Siudaka w 54 i 62 minucie objąć prowadzenie. Niestety, końcówka po raz drugi należała do rywali. 
- Jesteśmy cholernie źli, bo nie czujemy się słabsi od rywali, a przegrywamy prawie wygrane mecze - nie dziwiła taka reakcja trenera Chrobrego Pawła Rząsy. - To nasz drugi mecz, w którym punkty uciekają nam praktycznie w ostatnich minutach. To ogromnie boli. Włożyliśmy w to spotkanie mnóstwo zdrowia. Byliśmy bardzo zdeterminowani, by wygrać, udowodniliśmy to w drugiej połowie wychodząc na prowadzenie 3:2. Przy tym stanie mieliśmy dodatkowo dwie świetne okazje do podwyższenia wyniku, piłka minimalnie mijała bramkę. Nie możemy jednak tracić goli w tak łatwy sposób. Dobra praca zespołu w ciągu całego meczu poszła na marne w ciągu kilku minut. Mamy swoje przemyślenia. Na pewno wyciągniemy wnioski, skorygujemy nieco skład na pewnej pozycji. To jest dopiero początek sezonu. Doświadczenia z pierwszych spotkań wykorzystamy w kolejnych potyczkach. Jestem przekonany, że mamy zespół, by punktować w tej lidze. Ten mecz to ponownie pokazał.
 
Chrobry po pierwszych cennych doświadczeniach z pobytu na tym poziomie postara się teraz o przełożenie ich na wynik na wyjeździe. W sobotę mecz na terenie Piasta Gliwice.   


CLJ: CHROBRY GŁOGÓW - SALOS SZCZECIN 3:4 (1:2)
0:1 Pruss 14
1:1 Stachurski 37
1:2 Sobol 43
2:2 Siudak 54
3:2 Siudak 62
3:3 Studziński 86 
3:4 Mach 90

CHROBRY: Paluch - Magdziak, Pietrzczyk, Flis, Kotyla, Siudak (85 Szymański), Stachurski, Dybizbański, Żołądziewski, Skiba, Tupiec (90 Wojtaszek).
 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW - WYNIKI I TABELA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#