POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: porażka w pucharze

22.08.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kobiecy Chrobry zainaugurował nowy sezon. Na razie w pucharze, a nie w lidze. W niedzielę zespół przegrał na wyjeździe z Orlikiem Jelenia Góra 0:1 w I rundzie PP. - Tak naprawdę na własne życzenie - komentował trener Chrobrego Artur Przybył. 

Młode głogowianki zaczęły odważnie i wydawało się, że będzie dobrze, a na przekór temu w 13 minucie trafiły gospodynie. Po rzucie rożnym zakotłowało się  polu karnym, ostatecznie zawodniczka Orlika wbiła piłkę do bramki… ręką. Sędzia jednak tego nie zauważył i było 1:0. Mogło być 1:1, lecz jeszcze w pierwszej części Ewa Tarnowska nie wykorzystała rzutu karnego. Futbolówka obiła poprzeczkę. 

- Po takim spotkaniu cisną się do ust tylko dwa słowa: sportowa złość - mówił trener Artur Przybył. - Zależało nam na dalszym awansie, który byłby dla nas możliwością rozegrania kolejnych ciekawych spotkań. Stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych i gdyby nasza dyspozycja strzelecka była lepsza, powinniśmy spokojnie awansować. Choć swoim zawodniczkom nie mogę zarzucić braku ambicji, to zagraliśmy zbyt chaotycznie i nerwowo, a nasze celowniki były mocno rozregulowane. Mam nadzieję, że dziewczyny wyciągną odpowiednie wnioski po meczu przegranym tak naprawdę na własne życzenie.

 

Akademia Orlik Jelenia Góra - Chrobry Głogów 1:0 (1:0)
1:0 13 min.
w 33 min. Ewa Tarnowska (Chrobry) nie wykorzystała rzutu karnego
 
Chrobry: Sajak - Tarnowska, Anioł, Lewandowska, Franas, Pietrzak, Gniewosz, Gajewska (85 Zelewska), Kamieniecka, Tomczyk (29 Onufrak (65 Trela)), Lasota (75 Adamska).

 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#