POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: ambitnie, lecz bez punktów (fot)

31.08.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kobiecy Chrobry przegrał na inaugurację trzeciej ligi ze Ślęzą Wrocław 0:1. Nie pomogło własne boisko, wynik nie może cieszyć, ale gra już bardziej, co podkreślał trener Artur Przybył.

Do spotkania z Ślęzą, Chrobry nie mógł przystąpić w optymalnym składzie, w kadrze zabrakło m.in. Surlas, Szperlik, Treli oraz Lewandowskiej, która uległa kontuzji w ostatnim sparingu z Gromem Wolsztyn. To tylko wzmocniło faworyzowanie Ślęzy, która ostatni sezon zakończyła na 4 miejscu, a w przerwie przed nowymi rozgrywkami wzmocniła się. 

Głogowianki starały się jednak od początku zagrać ofensywnie. Tyle że podobnie było ze strony rywalek. Długo gra była wyrównana. Dopiero po 60 minucie bardziej zarysowała się przewaga Ślęzy, która jednego jedynego gola zdobyła w 69 minucie. To wystarczyło, bo choć pomarańczowo-czarne ambitnie powalczyły do końca, na nic to się zdało. 
- Dziękuję zawodniczkom za bardzo ambitne podejście do tego meczu oraz ogromną determinacje na boisku - mówił trener Artur Przybył. - Mimo przegranej, żadnej zawodniczce nie mogę odmówić zaangażowania, zostawiły dużo zdrowia na boisku. Bramkę straciliśmy po jednym z nielicznych błędów. Bardzo dobrze dysponowana Ślęza miała bardzo wyrównaną osiemnastką, co miało wpływ w końcowych minutach spotkania. Myślę, że remis byłby sprawiedliwym wynikiem, ale niestety tak się nie stało, szkoda straconych punktów. Zagraliśmy mimo wszystko bardzo dobrze, lecz Ślęza zagrała jeszcze lepiej, czym pokazała, że będzie walczyć o czołowe lokaty w tabeli.


Chrobry Głogów - Ślęza Wrocław 0:1 (0:0)
0:1 Mularczyk 69
Chrobry: Sajak - Kamieniecka, Anioł, Tarnowska, Franas, Gajewska (70 Wróbel), Gniewosz, Cymbała, Pietrzak, Onufrak, Lasota (74 Adamska).
 

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ  

 

 

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ  

 

 

 


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#