POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

CLJ: pierwsze zwycięstwo. 2:1 w Lubinie

06.09.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Juniorzy starsi Chrobrego Głogów z pierwszym zwycięstwem w Centralnej Lidze Juniorów. Czekali z nim do 2 kolejki, tyle że mecz z tej serii rozegrano dopiero teraz, jako piąty w kolejności. Dziś po bramkach Alana Wojtaszka i Damiana Stachurskiego Chrobry pokonał na wyjeździe Zagłębie Lubin 2:1. 

Tak więc progres jest widoczny. Po pechowych dwóch pierwszych spotkaniach ze stratami decydujących o porażkach goli w końcówce, przyszedł wyjazd do Gliwic, dla odmiany gol Chrobrego na finiszu i pierwszy punkt. Minął ponad tydzień i jest pierwsze zwycięstwo. I to na terenie derbowego rywala. A za kilka dni, w sobotę, kolejne derby, tym razem w Legnicy. 

- Zagłębie to bardzo mocny zespół, ale pierwsza połowa była wyrównana - opowiadał o meczu trener Chrobrego Paweł Rząsa. - Mieliśmy wtedy kilka sytuacji, między innymi Przemysława Siudaka czy Damiana Stachurskiego, przy czym bardzo dobrze interweniował bramkarz Zagłębia. W składzie dokonaliśmy przed tym spotkaniem korekty, od początku zagrał Alan Wojtaszek, i to on dał nam prowadzenie. Bardzo się cieszymy. W drugiej części gospodarze chcieli odrobić straty i mocno nas przycisnęli. My wyprowadzaliśmy groźne kontry. Jedną z trzech wykorzystał Damian Stachurski. Do końca już umiejętnie się broniliśmy. Brawa za to dla całej drużyny. ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY GŁOGÓW 1:2 (0:1)
0:1 Wojtaszek 39
0:2 Stachurski 57
1:2 Kruk 76 (k)
 
ZAGŁĘBIE (wyjściowy): Stec - Warpas, Kruk, Szukiełowicz, Bogacz, Slisz, Borkowski, Grychtolik, Czuban, Karbownik, Brzeżowski.

CHROBRY: Skóra - Magdziak, Pietrzczyk, Skiba, Żołądziewski (46 Jóźwiak), Kotyla, Dybizbański (82 Tupiec), Siudak (90 Mróz), Wojtaszek (71 Zawidzki), Flis, Stachurski.  

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#