POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

CLJ: coś za coś

09.09.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Coś za coś. W środę cieszyli się ze zwycięstwa w derbach z Zagłębiem Lubin, dziś drugie derby, z będącą w tabeli tuż obok Miedzią Legnica, przegrali. Wysoka porażka 1:7 w Legnicy to cena za ciężki pojedynek w Lubinie, który wstępnie miał odbyć się kilka tygodni wcześniej, w normalnym sobotnim terminie. - Po prostu zabrakło sił, byliśmy wypompowani i to było widać, z biegiem czasu coraz bardziej - mówił trener Paweł Rząsa. 

- Do 38 minuty wyglądało to jednak porządnie. Byliśmy w tym okresie dobrze ustawieni, ale chyba się nie pomylę, mówiąc że zawodnik Miedzi strzelił wtedy na 1:0 z 35 metra w samo okienko. Na 2:0 dostaliśmy już w doliczonym czasie gry, przy czym zabrakło asekuracji - dodał Rząsa.

1:0 to jeszcze jakoś, ale stracić drugiego gola tuż przed zejściem do szatni musiało rozłożyć na łopatki. I rozłożyło, bo po przerwie rywale strzelili kolejnych 5 bramek. Pocieszeniem jest walka do końca Chrobrego, który tym zasłużył przynajmniej na honorowe trafienie. Przy stanie 6:0 Damian Stachurski nie wykorzystał rzutu karnego, lecz w ramach rewanżu w 90 minucie brał udział w akcji, po której Przemysław Siudak zdobył tego jedynego, broniącego honoru gola.

- Po pierwszej połowie nie mieliśmy czego bronić. Zaryzykowaliśmy starając się zdobyć kontaktowego gola. Nadzialiśmy się przy tym na kontrę i 3:0. Przegraliśmy zasłużenie, nie ma o czym mówić, ale drużyna przynajmniej powalczyła do samego końca o honorową bramkę. Nie jesteśmy pierwszymi w tej lidze i nie jesteśmy w niej ostatnimi z taką wysoką porażką, więc normalnie przechodzimy do dalszej pracy. Po prostu udzielił się pojedynek z Zagłębiem. Zabrakło sił, byliśmy wypompowani i z biegiem czasu było to widać coraz bardziej. Pocieszeniem jest wprowadzanie młodszych zawodników z rocznika 2000. W pierwszej połowie grało ich czterech, w drugiej pięciu. Dla nich to dobre doświadczenie - sumował Rząsa. 
 
W sobotę 16 września domowy mecz z Falubazem Zielona Góra. W związku z przesuniętym meczem pierwszej drużyny, godzina jest w fazie ustaleń. MIEDŹ LEGNICA - CHROBRY GŁOGÓW 7:1 (2:0)
1:0 Śliwiński 38
2:0 Stróżyk 45
3:0 Stróżyk 50
4:0 Stasiak 52
5:0 Januszewski 72
6:0 Januszek 73
7:0 Cukier 90
7:1 Siudak 90
W 80 minucie Damian Stachurski (Chrobry) nie wykorzystał rzutu karnego (obrona bramkarza)

CHROBRY: Skóra - Pietrzczyk, Magdziak, Skiba (50 Glinecki), Jóźwiak, Wojtaszek (50 Mróz), Flis (50 Kukułka), Siudak, Stachurski, Dybizbański (89 Tupiec), Kotyla. 
 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW - WYNIKI I TABELA

 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#