POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: na to czekały

02.10.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


W niedzielę kobiecy Chrobry odniósł pierwsze ligowe zwycięstwo w 3 Lidze. Po trzech porażkach, wszystkich minimalnych (0:1), wierzono, że lada moment się uda. I udało się teraz, w 6 kolejce. Dziewczyny pokonały ostatnią w tabeli drużynę KKS-u Jelenia Góra 6:1. 

Podopieczne trenera Artura Przybyła od początku mocno ruszyły na rywalki i dlatego już w 8 minucie objęły prowadzenie po strzale Gniewosz z 25 metra. To, że nie zwolniły po tym tempa, przełożyło się na kolejne trafienia. Trzy gole Tarnowskiej, do tego Lasoty i Szperlik pozwoliły cieszyć się z pierwszego ligowego zwycięstwa. W dodatku efektownego, bo 6:1. Nawet, gdy zespół z Jeleniej Góry strzelił kontaktową bramkę, Chrobry odpowiedział już po minucie. 

- Cel w tym spotkaniu był tylko jeden, czyli zwycięstwo, na które zawodniczki zasłużyły już w poprzednich kolejkach - mówił trener Artur Przybył. - Wtedy brakowało szczęścia i skuteczności. Teraz zagraliśmy z pełną determinacją, tym samym poprawiając naszą nieskuteczność, a i tak wynik mógł być jeszcze bardziej okazały. Na boisku było widać drużynę. Wiem, że to co pokazały zawodniczki to namiastka tego, co potrafią. Muszą tylko bardziej wierzyć w swoje umiejętności.


Chrobry Głogów - KKS Jelenia Góra 6:1 (4:0)
Bramki (Chrobry): Gniewosz 8, Tarnowska 16, 39, 57, Lasota 30, Szperlik 71.
Chrobry: Sajak (41 Surlas) - Kamieniecka, Lewandowska, Szperlik, Franas (74 Wróbel), Gajewska (70 Chojnacka), Gniewosz, Pietrzak, Onufrak (35 Zelewska), Lasota (50 Gnach), Tarnowska (68 Adamska).
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#