POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

CLJ: w sobotę z Lechią Gdańsk

27.10.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Podbudowani wyjazdowym remisem z Lechem Poznań, juniorzy starsi Chrobrego Głogów przystąpią do kolejnego meczu w Centralnej Lidze Juniorów. W sobotę o godz. 12.00 na drugiej płycie rozpocznie się ich spotkanie z Lechią Gdańsk.

Tym meczem pomarańczowo-czarni zakończą najtrudniejszy okres rundy jesiennej. Raz po razie za rywala mieli zespół z czołówki. Zaczęli od pojedynku z drugą w tabeli Pogonią Szczecin, w którym prowadzili, ale ostatecznie „Portowcy” przechylili w końcówce szalę zwycięstwa na swoją stronę, wygrywając 2:1. Drużyna Pawła Rząsy odbiła sobie przed tygodniem. Niepodłamana nie pierwszym spotkaniem, w którym punkty straciła na finiszu, sprężyła się na rywalizację z Lechem i wyniosła z niej cenny punkt (0:0). Dzięki temu w lepszych nastrojach przystąpi do sobotniego, również prestiżowego meczu.

Przed 13 kolejką w CLJ Lechia zajmuje w tabeli 8 miejsce i jest po wygranej 2:0 z Wartą Poznań. Mający 9 punktów mniej Chrobry jest na 12 pozycji. 
 
Juniorski Chrobry z pewnością za cel obierze sobie punktową zdobycz, bo udowadnia, że w tej lidze z każdym jest w stanie podjąć o to walkę. Czasami jest tylko blisko, bez udanego efektu końcowego, ale to też jakiś sygnał. Najbardziej widać to po meczach z czołówką. Mecze ze Śląskiem Wrocław i Pogonią Szczecin kończyły się minimalnymi porażkami po stracie bramki w końcówce (za każdym razem ten gol padał w 85 minucie), z kolei ten z Lechem wspomnianym remisem. Lechia natomiast z „Kolejorzem” przegrała 0:5, a z Pogonią 1:5.  


Sobota, 28 października
12.00 Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk (Centralna Liga Juniorów)
Głogów, II płyta


Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#