Dzisiaj jest22.01.2022

CLJ: Chrobry - Lechia 1:1

28.10.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

Po remisie z Lechem Poznań, tym razem juniorzy Chrobrego zgarnęli punkt w starciu z Lechią Gdańsk.  Mecz 13 kolejki Centralnej Ligi Juniorów zakończył się remisem 1:1.

Chrobry prowadził po dobrej w swoim wykonaniu pierwszej połowie 1:0, a bramkę z rzutu karnego, którego sam wywalczył, zdobył w 27 minucie Damian Stachurski. W tej części głogowianie mieli jeszcze poprzeczkę, ale na przerwę schodzili z tym jednobramkowym prowadzeniem. Ono nie wystarczyło, bo tuż po zmianie stron Lechia wyrównała. W 54 minucie strzelił Kamil Sikora i remisem zakończyło się całe spotkanie, choć obie strony miały jeszcze swoje szanse.

CHROBRY GŁOGÓW - LECHIA GDAŃSK 1:1 (1:0)
1:0 Stachurski 27 (k)
1:1 Sikora 54

CHROBRY: Skóra - Pietrzczyk, Diduszko, Kulchawy, Dybizbański (89 Wojtaszek), Kotyla, Siudak (85 Prychod), Magdziak, Stachurski (90 Tupiec), Skiba, Flis (85 Szymański).

LECHIA: Leszczyński - Zaręba, Sikora, Lisiecki, Petk (71 Kaczyński), Machol (80 Trochowski), Chrzanowski (23 Wasilewski), Kałahur, Frygier (56 Gabryel), Żukowski, Kobryń.

ŻÓŁTE KARTKI: Stachurski - Gabryel.