POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: wygrały i kończą u siebie

13.11.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


W trzeciej lidze kobiet udany weekend Chrobrego Głogów. Drużyna prowadzona przez trenera Artura Przybyła pokonała na wyjeździe Kolektyw Radwanice 3:0. 

Dziewczyny Chrobrego były po dwóch porażkach, rywal - Kolektyw Radwanice tuż za plecami, więc od samego początku ruszyły mocno. Po dwóch kwadransach wynik ani drgnął, choć sytuacje do zmiany były, i to bardzo dobre, bo wyjścia sam na sam (Wiktoria Lasota) czy rzut karny (Julia Pietrzak). Efekty dążeń do zdobycia gola z czasem jednak przyszły. W 33 minucie trafiła Lasota, a w drugiej połowie poprawiła na 2:0. Tym samym zrehabilitowała się za wcześniejsze niewykorzystane szanse. Zrehabilitowała się także Pietrzak, która w 17 minucie nie pokonała rywalki z rzutu karnego, ale zrobiła to w 79 minucie ustalając tym rezultat pojedynku.

- Gratuluję zawodniczkom zwycięstwa. Było nam bardzo potrzebne do tego, aby podnieść się mentalnie - mówił trener Artur Przybył. - Cieszą kolejne bramki, choć gdyby nasza skuteczność była dużo lepsza, to spotkanie mogłoby zakończyć się ,,dwucyfrówką". Pracujemy dalej i liczę, że przy maksymalnej determinacji i koncentracji dziewczyny stać jeszcze na komplet punktów w dwóch ostatnich spotkaniach.

Pierwsza z tych dwóch ostatnich gier już we wtorek. O godz. 18.30 na trzeciej płycie pomarańczowo-czarne zagrają z Polonią Środą Śląska. 


Kolektyw Radwanice - Chrobry Głogów 0:3 (0:1)
Bramki (Chrobry): Lasota 33, 52, Pietrzak 79.
w 17 minucie Pietrzak (Chrobry) nie wykorzystała rzutu karnego
 
Chrobry: Surlas - Kamieniecka, Anioł, Szperlik, Franas, Onufrak (56 Zelewska), Gniewosz, Trela (70 Gnach), Gajewska, Lasota (63 Adamska), Pietrzak.
 

3 liga kobiet - wyniki i tabela

 


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#