POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Markowe plebiscyty, a w nich nasi

09.01.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Jeszcze nie koniec plebiscytów. Dwa ważne i popularne w środowisku na poziomie krajowym bądź wojewódzkim zostaną podsumowane poprzez uroczyste gale. Do plebiscytu tygodnika Piłka Nożna nominowano zdecydowanie mającego swój czas Mateusza Machaja. Lider Chrobrego znalazł się też w tym autorstwa Słowa Sportowego, obok trenerów Grzegorza Nicińskiego i wyróżnionego za szkolenie młodzieży, w tym juniorskie sukcesy Pawła Rząsy oraz dyrektora Zbigniewa Prejsa. 
 
To dobre podsumowanie wykonanej przez nich pracy, a co za tym idzie dobrego od strony sportowej roku dla klubu. Machaj - wiadomo, wyraźnie stał się czołową postacią zespołu i w wielu momentach niósł. G. Niciński doprowadził Chrobrego do najwyższego na tym etapie 6 miejsca w Nice 1 Lidze i nienotowanego od lat ćwierćfinału Pucharu Polski. P. Rząsa natomiast wywalczył pierwszy w historii awans do Centralnej Ligi Juniorów, a za tym wszystkim stoją też ci, którzy zarządzają, stąd obecność dyrektora sportowego Z. Prejsa.  

Lider Chrobrego nominowany przez "PN" do kategorii "Pierwszoligowiec Roku" jest jednym z niewielu wyłonionych z Nice 1 Ligi zawodników, którego sylwetkę redakcja tygodnika przedstawia w następujący sposób:
- Głogowianin z krwi i kości. Lider Chrobrego i piłkarz, który ma największy wpływ na ofensywne poczynania całej drużyny. W minionych 12 miesiącach zdobył 11 bramek, a także dołożył trzy trafienia w Pucharze Polski. W głównej mierze to on poprowadził głogowian do 1/4 finału, w której przeszkodą nie do przejścia okazał się obrońca trofeum z Gdyni.
28-letni ofensywny pomocnik pochodzi z usportowionej rodziny. Jego stryj Stefan rozegrał prawie 350 spotkań w Ekstraklasie i był mistrzem Polski z Zagłębiem Lubin. Z kolei z bratem, Bartoszem, od 2016 roku dzieli szatnię Chrobrego. Bracia Machajowie są symbolem klubu z Dolnego Śląska, ale ostatnio lepsze recenzje zbiera starszy o cztery lata Mateusz. Czołowy strzelec Nice 1 Ligi debiutował w Ekstraklasie prawię dekadę temu w Lechu Poznań. Później zwiedził kilka klubów w niższych ligach, ale doczekał się ponownej szansy w elicie - w Lechii Gdańsk i Śląsku Wrocław. Jego znakomite występy w 2017 roku ponownie przykuły uwagę szperaczy z Ekstraklasy.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej, sumującej 2017 rok w polskim futbolu gali, która odbędzie się 3 lutego w DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Swój bal będzie miało Słowo Sportowe, które wychodzi poza piłkę, ale nie brakuje mimo tego przedstawicieli piłkarskiego Chrobrego. Wśród trzydziestu trenerów są Grzegorz Niciński oraz Paweł Rząsa. Sportowcy to m.in. Mateusz Machaj, a działacze Zbigniew Prejs. W tym przypadku głos mają kibice, którzy głosować mogą tradycyjnie poprzez kupony dołączane do tygodnika lub telefonicznie. Zachęcamy do tego fanów Chrobrego. 


Należy wysłać SMS o treści GALA.nr kandydata pod nr 7157 (koszt SMS-a to 1,23 zł brutto):
GALA.32 Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) - piłka nożna
GALA.115 Grzegorz Niciński (Chrobry Głogów) - piłka nożna
GALA.120 Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) - piłka nożna
GALA.214 Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) - piłka nożna

 
Bal Sportowca Słowa Sportowego ze sportowym podsumowaniem tego, co wydarzyło się na Dolnym Śląsku w piątek 26 stycznia w Terminal Hotel we Wrocławiu. 
Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#