POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: 11:0 w sparingu

12.02.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dwa tygodnie przygotowań poprzedziły sparing z Budowlanymi Lubsko. W pierwszym z ogółem siedmiu spotkań kontrolnych kobiecy zespół Chrobrego Głogów odniósł bardzo przekonujące zwycięstwo, bo… 11:0.

W Chrobrym zaszło kilka zmian kadrowych. Z wypożyczenia do AZS II Wrocław powróciła Momot, do treningów wróciła też Wodnicka, zadebiutowała Gruchała czy dopiero 14-letnia Szkaradek z młodziczek. Nieco przemeblowany zespół od samego początku ruszył do ataku i już w pierwszych minutach mogło być 2:0. Pierwszego gola udało się zdobyć chwilę po niewykorzystanych szansach, w 8 minucie, i od tego momentu głogowianki szły za ciosem. Po pierwszej połowie prowadziły 5:0, w drugiej dorzuciły kolejne sześć goli. 
- Wynik robi wrażenie i gratulacje dla zawodniczek, ale trzeba obiektywnie zauważyć, że rywalki nie postawiły dziś zbyt wysoko poprzeczki i grały bez zmienniczek - chłodził nastroje trener Artur Przybył. - Zagraliśmy mądrze i przede wszystkim skutecznie. Oczywiście, był widoczny jeszcze brak czucia piłki, lecz jesteśmy dopiero na początku przygotowań. 

Chrobry Głogów - Budowlani Lubsko 11:0 (5:0)
Bramki (Chrobry): Lasota 8 , 15, 35, 55, Pietrzak 22, Lewandowska 30, Momot 50, Trela 61, Gniewosz 63, 72, Anioł 66.
Chrobry: Stypińska - Onufrak, Anioł, Lewandowska, Franas, Gajewska, Gniewosz, Szperlik, Adamska, Lasota, Pietrzak. Na zmiany wchodziły: Wodnicka - Gnach, Momot, Kamieniecka, Trela, Szkaradek, Gruchała.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#