POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: z dużą determinacją

23.02.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Sprawdzamy kobiecy zespół Chrobrego Głogów, który jest w trakcie przygotowań do trzeciej ligi. W niedzielę obecni na prezentacji kibice poznają go lepiej, my przybliżamy to, co dzieje się na boisku. A ostatnio drużyna prowadzona przez Artura Przybyła zremisowała u siebie ze Ślęzą Wrocław 1:1. Sparing z czwartą drużyną trzeciej ligi był drugim dla Chrobrego.

Mecz lepiej zaczęły wrocławianki, które po pierwszej połowie prowadziły. W drugiej Chrobry dążył do wyrównania i swoje osiągnął, choć nie tak szybko. W jednej z lepszych okazji, po rzucie wolnym Lewandowskiej piłka odbiła się od poprzeczki i linii bramkowej, by wyjść w pole, ale z czasem skuteczność dopisała. W 79 minucie debiutująca w zespole Rilke przejęła piłkę na 35 metrze od bramki gości, a następnie po indywidualnym rajdzie podała ją do wbiegającej prawą stroną Pietrzak, która z kolei pewnie pokonała bramkarkę Ślęzy.

- Kolejny sprawdzian za nami i oceniam go pozytywnie - powiedział trener Artur Przybył. - Nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych, jeden z nich kosztował nas utratę bramki. Cieszy za to aktywność w ofensywie i niezła skuteczność. Do tego duża determinacja całej drużyny, co pozwoliło doprowadzić do wyrównania i jest bardzo ważne. 

Chrobry Głogów - Ślęza Wrocław 1:1 (0:1)
Bramki (Chrobry): Pietrzak 79.
Chrobry: Stypińska - Franas, Lewandowska, Anioł, Onufrak, Momot, Szperlik, Gniewosz, Trela, Lasota, Pietrzak. Na zmiany wchodziły: Wodnicka - Gnach, Gajewska, Kamieniecka, Zelewska, Rimke, Szkaradek.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#