POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: pracować, by wydobyć potencjał

26.03.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Porażka piłkarek Chrobrego w trzeciej lidze, która nie należała do zwykłych. Pomarańczowo-czarne w wyjazdowym meczu z ze Ślezą Wrocław prowadziły, mogły jeszcze wyżej, gdyby nie pechowa poprzeczka, a i tak przegrały. - Nie możemy jednak się poddawać i trzeba pracować dalej, aby w pełni wykorzystać potencjał tej drużyny - komentował trener ChG Artur Przybył. 

Za faworyta uchodził zespół Ślęzy, bo po rundzie był tuż za podium, dysponuje szeroką kadrą, a dodatkowo grał na własnym terenie. Zawodniczki Chrobrego zaczęły jednak odważnie i w 17 minucie przyniosło to efekt. Bramkę zdobyła wtedy Sara Trela. Głogowianki starały się pójść za ciosem, ale tego dnia szczęście nie stało po ich stronie. Julia Pietrzak posłała piłkę obok słupka, a Amelia Franas z wolnego trafiła tylko w poprzeczkę. Pierwsza połowa zakończyła się więc na jednobramkowym prowadzeniu. Biorąc pod uwagę okoliczności - niewielkim.

Dlatego wrocławianki nie stały na straconej pozycji i z takim nastawieniem wyszły na drugą część. Chrobry stracił gola na 1:1, cofnął się i w konsekwencji kolejny gol na minusie. I porażka. 

Trener Artur Przybył nie mógł się nadziwić.
- Po takim meczu jak dzisiaj cisną się dwa słowa: żal i rozgoryczenie. Z trudnym przeciwnikiem zagraliśmy odważnie z bardzo dużym zaangażowaniem i determinacją, ale niestety nie starczyło tego wszystkiego na całe spotkanie. Kluczowymi momentami były poprzeczka w pierwszej połowie, bo druga bramka pozwoliłaby bardziej kontrolować mecz, oraz strata naszej pierwszej bramki, po której niepotrzebnie mocniej się cofnęliśmy. Kolejna minimalna porażka boli. Nie możemy jednak się poddawać i trzeba pracować dalej, aby w pełni wykorzystać potencjał tej drużyny.Ślęza Wrocław - Chrobry Głogów 2:1 ( 0:1)
Bramki (Chrobry): Trela 16.
Chrobry: Stypińska - Onufrak, Lewandowska (kpt.), Anioł, Franas, Gajewska, Momot, Gniewosz, Trela (67 Rimke), Pietrzak (79 Spychalska), Lasota (73 Kamieniecka).
 

3 liga kobiet - wyniki i tabela

 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#