POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

CLJ: słowo derby wzięte do serca

02.04.2018 Autor: ŁJ Źródło: własneBardzo zadziorny był derbowy mecz Chrobrego z Miedzią Legnica w Centralnej Lidze Juniorów. Chrobry kończył w dziesiątkę i przegrał 0:3, więc Miedź w tym sezonie nie leży juniorskiej drużynie, która jeśli już przegrywa, to w większości jednym golem, a z tym przeciwnikiem ma najwyższe porażki w sezonie.

Jak na derby przystało, nie zabrakło tu walki i ostrej gry. Mecz prowadziła kobieta i na taką grę raczej pozwalała. Czasami to dobrze dla widowiska, czasami to się mści. Tutaj chyba trochę się zemściło, bo już w 90 minucie Kacper Pietrzczyk wślizgiem podciął od tyłu rywala i otrzymał czerwoną kartkę. Podłożem tego być może były też poniżej boiskowego poziomu słowne zachowania niektórych zawodników Miedzi. W końcu więc wybuchło, w myśl zasady "skoro oni tak, to ja im tak". Tak wyglądało to z boku. 

Na tej mocno derbowej otoczce meczu lepiej wyszli rywale. Początkowo Chrobry zyskiwał na przewadze, ale dwie bramki Miedzi w ciągu sześćdziesięciu sekund (23 i 24 minuta) rozstrzygnęły. Po tym głogowianie jeszcze próbowali coś zdziałać, ale jak na taki pojedynek dwie bramki przewagi to było zbyt dużo. CLJ: Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:3 (0:2)
0:1 Kobyliński 23
0:2 24
0:3 Śliwiński 86

Chrobry: Skóra - Kulchawy, Diduszko, Dybizbański, Prychod, Siudak, Magdziak, Stachurski (76 Żołądziewski), Skiba (70 Kotyla), Flis (73 Szymański), Pietrzczyk. 

Miedź: Piotrowski - Chudzik, Stachowski, Sobkowiak (64 Śliwiński), Gardzielewicz (46 Cukier), Kisiel, Sutor, Stanuszek, Kocik (82 Bartłomiejczak), Kobyliński. 

Żółte kartki: Diduszko, Magdziak - Sutor, Bartłomiejczak.

Czerwone kartki: Pietrzczyk 90 (Chrobry - za faul).  
 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW - WYNIKI I TABELA

 

 

 PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

 
 
 

 PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#