POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Vectra korzysta z marki klubu

23.10.2018 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


Vectra będąca Sponsorem Premium Chrobrego Głogów rozpoczętą wcześniej ogólnopolską kampanię przeniosła na lokalny rynek. Jej elementem są m.in. duże bilbordy. Na jednym z nich nie zabrakło Chrobrego Głogów.

Od kilku dni na ścianie charakterystycznego wieżowca przy ul. Daszyńskiego, widocznego z głównej ulicy przejazdowej przez miasto, pojawiły się dwa duże bilbordy. Jeden w całości poświęcono Chrobremu Głogów, którego reprezentują Sławomir Janicki, Michał Ilków-Gołąb oraz Michał Michalec. Nie jest przypadkiem, że akurat oni, bo są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy pomarańczowo-czarnych, silnie związani nie tylko z klubem, ale też miastem. Na tej więzi i lokalności zależało też Vectrze, o czym mówi Bartłomiej Mikołajczak, Dyrektor Regionalny Vectry.
- Chrobry Głogów to nie tylko klub piłkarski, ale również marka, której rozpoznawalność na terenie miasta i regionu jest szansą dla wsparcia promocji naszej oferty. Chcieliśmy też by nie był to kolejny billboard, niezauważalna siatka reklamowa, ale symbol naszej współpracy i zaangażowania Vectry w sprawy, którymi żyje Głogów - powiedział Bartłomiej Mikołajczak odpowiedzialny za te region. 

Warto podkreślić, że Vectra jest kolejnym Sponsorem klubu, który reklamując się korzysta z jego marki i wizerunku piłkarzy, w ten sposób rozumiejąc lokalny rynek i lokalną społeczność, ale też pokazując zaufanie do Chrobrego. Także w tym roku zdecydowała się na to Galeria Glogovia. 

Vectra jest Sponsorem Premium Chrobrego Głogów od końca 2016 roku, więc w tym miną trzy lata współpracy. Widoczny bilbord jest również podkreśleniem tej zbliżającej się rocznicy. 
 
 
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny