POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

V Śniadanie Biznesowe: zaproszenie

06.11.2018 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


Zbliża się piąte spotkanie Klubu Biznesu Chrobrego Głogów. Przedsiębiorcy skupieni wokół klubu piłkarskiego systematycznie spotykają się ze sobą podczas tak zwanych "śniadań biznesowych". To jeden z nowych projektów Chrobrego. Zainaugurowany został w ubiegłym roku pod patronatem władz miasta i już teraz zrzesza kilkudziesięciu członków. 

Śniadania biznesowe organizowane przez Chrobrego Głogów dla sponsorów i partnerów stały się już tradycją. Celem spotkań jest budowanie długofalowych relacji pomiędzy członkami Klubu Biznesu z wykorzystaniem piłkarskiego potencjału naszego miasta. Chrobry Głogów poprzez swoje działania marketingowe i wynik sportowy wypracowuje ekwiwalent reklamowy rzędu 5 mln zł, a beneficjentami tego wyniku są wszyscy, którzy angażują się we współpracę z klubem i w niego inwestują.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już 14 listopada o godz. 11:00 w restauracji Hotelu Qubus. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Marketingu Chrobrego Głogów. Zaproszenie kierowane jest również do tych osób, przedsiębiorców i nie tylko, które formalnie nie należą do Klubu Biznesu, ale chciałyby zapoznać się z inicjatywą od środka. 
  • Alicja Męczyńska
  • tel. służbowy 504 591 831
  • alicja.meczynska@chrobry-glogow.pl

Termin zgłoszeń upływa we wtorek 13 listopada. 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny