POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

V spotkanie Klubu Biznesu

14.11.2018 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


W Qubus Hotel odbyło się V Śniadanie Biznesowe Chrobrego Głogów. W jednym miejscu spotkali się członkowie Klubu Biznesu Chrobrego, Sponsorzy i Partnerzy, osoby indywidualnie wspierające klub oraz zaproszeni goście wraz z biznesowymi partnerami Qubus Hotel. 

W pierwszej części, którą przeprowadzono w sali konferencyjnej, przybliżono sportowe i finansowe  funkcjonowanie klubu w okresie od ostatniego wspólnego spotkania, a także zaprezentowano nowych Sponsorów. Do Klubu Biznesu w ramach pakietu brązowego dołączył Radosław Melcer ze swoją działalnością skupioną w Electio, dodatkowo kolejny raz umowę z Chrobrym przedłużyli przedstawiciele jednej z największych firm w Głogowie E-Towers Famaba oraz Sobota, którego właściciele zdecydowali się przejść na wyższy pakiet - złoty. Ponadto Członkiem Klubu Biznesu został Robert Kowalski z BHP Robert Kowalski.
- Jestem tutaj dzięki firmie Top Poligrafia, która osobiście poleciła taką formę współpracy - powiedział na przywitanie z pozostałymi klubowiczami Robert Kowalski.

W tym panelu omówiono też różną formę współpracy z firmami i to, w jaki sposób korzystają one z wizerunku klubu. Ostatnio na taki ruch zdecydowała się Vectra - Sponsor Premium Chrobrego - wchodząc na rynek z kampanią, do której wykorzystała wizerunek piłkarzy pierwszoligowca. Duży bilbord z twarzami rozpoznawalnych zawodników jest widoczny na wieżowcu przy jednej z głównych ulic miasta.
- Konkurencyjne dla nas firmy myślą bardziej centralnie, a nam zależało na postawieniu na lokalność - motywował działania dyrektor regionalny Vectry Bartłomiej Mikołajczak.
- Nas z Chrobrym łączy wiele lat współpracy, razem na rynku jesteśmy siedemdziesiąt lat i również my decydowaliśmy się na wspólne bilbordy z okazji rocznicy powstania, bo klub to duża marka, obecna w całej Polsce i mająca w ten sposób wpływ na postrzeganie miasta - mówił z kolei przedstawiciel E-Towers Famaba, doradca zarządu Jarosław Trawiński. 

Na drugą część przeniesiono się do restauracji, gdzie poszczególni Partnerzy mogli zaprezentować swoją aktualną ofertę i - przy specjalistycznym pokazie parzenia herbaty - zacieśnić między sobą biznesowe relacje.

Po raz kolejny dziękujemy Qubus Hotel w Głogowie oraz PKO Bank Polski za możliwość współorganizacji spotkania Członków Klubu Biznesu Chrobrego Głogów. Następne, ostatnie w tym roku planowane jest na grudzień. 

Klub Biznesu Chrobrego Głogów powstał w ubiegłym roku i w ten sposób integruje środowisko osób wspierających klub. Atmosfera spotkań pozwala na swobodne rozmowy biznesowe poprzedzone prezentacją firm, które wcześniej zawiązały formalną współpracę z Chrobrym. Obecnie jest ponad 20 takich podmiotów gospodarczych reprezentujących szeroki przekrój branż, m.in. kosmetyczną, edukacyjną, budowlaną czy spożywczą. Ich przedstawiciele spotykali się ze sobą nie tylko w restauracji podczas standardowego śniadania biznesowego, ale też na statku Laguna, gdy uroczyście sumowano sezon piłkarski, czy w budynku byłego Kolegium Jezuickiego, kiedy to spotkanie miało noworoczny charakter, a prowadził je klubowy kapelan ks. kan. Stanisław Brasse. Różnorodna forma takich spotkań wpływa na relacje członków Klubu Biznesu i podejmowaną przez nich bezpośrednią współpracę.
 
 
 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ 

 

 

 

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ 

 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny