POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Galeria Glogovia Złotym Sponsorem na dłużej

06.03.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów i Galeria Glogovia zawarli nową umowę sponsoringową. Galeria Glogovia na jej mocy pozostanie złotym Sponsorem klubu na kolejny okres dwóch lat. 

Galeria Glogovia do grupy wspierającej finansowo Chrobrego dołączyła w marcu 2016 roku.
- I od tego czasu wspólnie udało się przeprowadzić kilka akcji, które nie wynikają bezpośrednio ze sponsoringowej umowy, co świadczy o świetnej współpracy i chęci czerpania z marki klubu - mówi Alicja Męczyńska z Działu Marketingu Chrobrego Głogów. - W ubiegłym roku nasi piłkarze z okazji Dnia Kobiet rozdawali klientkom Galerii kwiaty, a akcję promowało kilkanaście przygotowanych przez partnera bilbordów rozmieszczonych w Głogowie i okolicznych miejscowościach. Od niedawna wewnątrz mamy swój punkt z boiskiem dla dzieci, a już teraz myślimy o kolejnym wspólnym działaniu, które powinno być widoczne na ulicach miasta w ciągu kilku miesięcy.

Poza tym Chrobry współpracuje z kilkoma punktami tworzącymi cały kompleks przy ul. Piłsudskiego. Kilka dni temu do Klubu Biznesu Chrobrego dołączyło KIKO+ Centrum Sportowe, jest w nim dłużej Cinema 3D, a w Empiku kibice mogą kupować bilety na domowe mecze pomarańczowo-czarnych. 

Na jednym ze swoich bannerów przygotowanych dla Chrobrego Galeria Glogovia hasłowo informowała, że jest "częścią głogowskiego społeczności. Popiera lokalny patriotyzm" i właśnie dlatego wspiera Chrobrego. W myśl tej zasady o czymś lokalnym i wzajemnym wsparciu zachęcamy do tego, aby stale korzystać z oferty przygotowanej przez Galerią Glogovia - Złotego Sponsora klubu. 
 
 
 
 
 
Jeden z bilbordów promujących wspólną akcję na Dzień Kobiet 2018. Galeria Glogovia przygotowała ich kilkanaście i rozmieściła w Głogowie i poza miastem, sięgając do okolicznych miejscowości 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny