POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

VI spotkanie Klubu Biznesu

27.04.2019 Autor: ŁJ Źródło: własneW restauracji Fortepiano Ristorante odbyło się VI spotkanie członków Klubu Biznesu Chrobrego Głogów. Podczas przeprowadzonego w formie śniadania biznesowego spotkania omówiono bieżącą sytuację klubu, przedstawiono nowych partnerów biznesowych, a także zaprezentowano najbliższe plany KB. 

- Cieszę się, że to nowe miejsce, bo klub przyjaciół Chrobrego się rozrasta - mówił o wizycie tym razem w Fortepiano Ristorante otwierający spotkanie prezydent Rafael Rokaszewicz. - Takie spotkania w różnych miejscach dowodzą temu, że klub to nie tylko stadion, obiekty, ale całe miasto. To także firmy, przedsiębiorstwa, mieszkańcy. 

Od momentu ostatniego spotkania, do Klubu Biznesu dołączyli PSS Społem, KIKO+ Centrum Sportowe oraz Instytut Zdrowia i Urody Yasumi. Tym firmom podziękowano za wkład w rozwój piłki nożnej i je zaprezentowano. 
- KIKO+ tak jak i Chrobry to lokalne firmy, razem promujące zdrowy i aktywny tryb życia, więc nawiązaliśmy współpracę - powiedziała menadżer KIKO+ Katarzyna Bobowska. - Prowadzimy treningi regeneracyjno-autogenne dla piłkarzy po ich meczach. Do tego wspólnie przeprowadzamy wiele akcji i eventów. My uczestniczyliśmy w prezentacji Chrobrego i meczu ligowym organizując tam konkursy z nagrodami dla kibiców, natomiast Chrobry był na naszych urodzinach, a podczas ferii zimowych wsparł organizację bezpłatnych zajęć dla dzieci. Ta współpraca jest bardzo fajna. 

Wokół klubu skupione są nie tyle firmy, ale też prywatne osoby indywidualnie wspierające jego funkcjonowanie. Taką grupę tworzy Klub Mecenasów Sportu, którego członkiem został niedawno Dariusz Czaja. Jak sam mówi, to była dla niego naturalna kolej rzeczy.
- Chrobrym interesuję się od małego - opowiada. - Pamiętam, że kiedy w 1990 roku pisałem listy do klubów z prośbą o pamiątki, Chrobry był jednym z dwóch, od którego otrzymałem odpowiedź z naklejką. Teraz postanowiłam wspierać klub i to dla mnie przyjemne doświadczenie. Może też zachęci to kolejnych. 
 
W spotkaniu uczestniczyli także trenerzy pierwszej drużyny Grzegorz Niciński oraz Jacek Manuszewski.  

- Klub Biznesu to propozycja dla naszych sponsorów i partnerów, aby zintegrować się wokół klubu piłkarskiego - powiedziała Alicja Męczyńska z Działu Marketingu Chrobrego. - W ten sposób można rozwijać swój biznes, kontakty, nawiązywać nowe relacje, właśnie w oparciu o coś lokalnego. 

Kolejne spotkanie w czerwcu. W najbliższych planach jest m.in. wspólny wyjazd na mecz reprezentacji Polski. 
 
 

Zainteresowanych dołączeniem do Klubu Biznesu prosimy o kontakt: 
Specjalista ds. Marketingu
Alicja Męczyńska
tel. służbowy 504 591 831
alicja.meczynska@chrobry-glogow.pl  

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny