POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Poziomka na stadionie już kolejny sezon

09.09.2019 Autor: AM Źródło: własneWraz z wrześniem powracają na stadion nauczycielki wychowania przedszkolnego z Przedszkola Niepublicznego Poziomka Domek na Skraju, które od roku po sąsiedzku na ul. Narciarskiej prowadzi również żłobek. Tym samym powraca również Strefa Małego Kibica z propozycją dla najmłodszych bywalców stadionu, jaką są mini gry i zabawy sportowe, animacja czasu w konwencji piłkarsko-kibicowskiej oraz konkursy dla najmłodszych i ich opiekunów.

Nowa umowa obowiązuje od września a zakres współpracy został poszerzony o wsparcie placówki dla naszego nowego projektu pod hasłem Piłkarskie Przedszkole Chrobrego. Jest to projekt pilotażowy naszej Akademii Piłki Nożnej skierowany do rodziców i dzieci w wieku 3-5 lat zakładający realizację zajęć o tematyce piłkarskiej przystosowanych specjalnie do tej grupy wiekowej.

Warto dodać, że przedszkole jest z nami już trzeci sezon i wspólnie realizujemy szereg przedsięwzięć skierowanych dla maluchów. Ostatnio gościliśmy wszystkie grupy z przedszkola i żłobka na naszych obiektach z okazji Dnia Dziecka, gdzie nasi juniorzy przygotowali specjalnie dla nich konkurencje sportowe oraz poczęstunek.
 
W trakcie meczów ligowych przedszkole zapewnia dodatkowe atrakcje dla najmłodszych fanów w Strefie Małego Kibica. W tym sezonie sterfa rozpoczęła swoją aktywność od września. Podczas ostatniego meczu było tak: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny