POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Antrans nowym Sponsorem Chrobrego

13.02.2020 Autor: AM Źródło: własne


Grono głogowskich przedsiębiorców wspierających Chrobrego Głogów powiększyło się o dynamicznie rozwijającą się firmę transportową Antrans. Firma zdecydowała się na Złoty Pakiet świadczeń reklamowych, wzmacniając w ten sposób Klub Biznesu Chrobrego Głogów. 

Głogowski Antrans to transport międzynarodowy na terenie Europy: Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii, Węgier, Włoch i Wielka Brytanii.
 
Stawiając na ciągły rozwój Antrans nieustannie analizuje oczekiwania i wymagania klientów. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi transportowo-spedycyjne, Antrans systematycznie rozbudowuje swoją flotę i zapowiada, że w drugim kwartale 2020 osiągnie liczbę 100 zestawów ciągników i naczep. W związku z tym poszukuje pracowników - spedytorów i kierowców z doświadczeniem na trasach międzynarodowych (kat. C+E), ale także bez doświadczenia, którym oferuje szkolenie w zawodzie kierowca. Fundamentem firmy Antrans jest młody, dynamiczny i doświadczony zespół ludzi, którzy ciągłe podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. 
 

Antrans może się pochwalić licznymi wyróżnieniami i nagrodami, m.in. tytułem Gazela Biznesu i Diament Biznesu Tygodnika Forbes w 2017 r.

Firma chętnie podejmie współpracę z przewoźnikami posiadającymi zestawy ciągnik siodłowy z naczepą (mile widziane uprawnienia ADR). Oferuje stałe trasy, szybką płatność i opiekę spedytora.

Ponadto Antrans udostępnia strzeżony parking z węzłem sanitarnym dla kierowców i wynajmuje powierzchnię biurową.
  

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny