POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Wsparcie lokalnego biznesu. Oddajemy czas reklamowy

27.05.2020 Autor: AM Źródło: własne


Poinformujemy o otwarciu Twojego sklepu, restauracji czy kwiaciarni za darmo. W piątek 5 czerwca o godz. 20.10 odbędzie się pierwszy po długiej przerwie ligowy mecz Chrobrego na naszym stadionie, a część czasu reklamowego nieodpłatnie oddajemy na rzecz lokalnego biznesu. 

W ten sposób aktywnie przystępujemy do miejskiej akcji #WspierajmySię! Realizując założenia Klubu Biznesu Chrobrego Głogów chcemy w ramach naszych możliwości pomóc głogowskim przedsiębiorcom. Okazją jest domowy mecz, podczas którego bezpłatnie udostępnimy miejsce reklamowe na elektronicznych bandach LED wokół boiska. 

Ze względu na ograniczenia spowodowane stanem epidemicznym mecz odbędzie się bez udziału publiczności, jednak będzie transmitowany na żywo przez telewizję Polsat Sport (początek telewizyjnej transmisji o godz. 20.00, a początek meczu o godz. 20.10). Klub dysponuje 50-minutowym czasem reklamowym, z którego część jest wykupywana i rezerwowana przez sponsorów. Zdecydowaliśmy się na przekazanie pozostałej części na wsparcie działań reklamowych głogowskich firm, które po zniesieniu ograniczeń epidemicznych otwierają swoją działalność. Za darmo poinformujemy o otwarciu Twojej działalności. 

Ilość darmowego czasu jest ograniczona, ale za dopłatą można go wydłużyć, korzystając z oferty dla firm. Osoby zainteresowane nieodpłatną lub dłuższą płatną formą reklamy prosimy o kontakt z Działem Marketingu: 

  • Specjalista ds. Marketingu
  • Alicja Męczyńska
  • tel. służbowy 504 591 831
  • alicja.meczynska@chrobry-glogow.pl
  • Specjalista ds. Marketingu
  • Łukasz Jaremkiewicz
  • tel. służbowy 504 591 755
  • lukasz.jaremkiewicz@chrobry-glogow.pl

Czym jest reklama podczas transmisji?

Reklama jest emitowana na bandach LED o długości ponad 150m (wzdłuż trybuny głównej, tj. na wprost głównej kamery relacjonującej przebieg spotkania oraz za bramkami). Reklamy są wyświetlane w formie stałej (.JPG) lub animacyjnej (.AVI). Ekspozycja band będzie bezpośrednio ujmowana przez operatorów kamer telewizji Polsat Sport.
Pojedyncza emisja trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund i jest powtarzana na przestrzeni całego meczu. Specyfikacja reklamy, tj. jej wymiary i czas trwania spotu, daje możliwość przedstawienia ogólnych danych o prowadzonej działalności i ekspozycji czytelnego logotypu lub innych nieskomplikowanych znaków, stanowiąc w ten sposób dobrą okazję do wzmocnienia marki w świadomości odbiorcy. 
 
 
 
 
 

Przykłady ekspozycji podczas meczu:

 
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny