POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Covers trzeci rok z Chrobrym

01.06.2020 Autor: AM Źródło: własnePrzedłużyliśmy umowę sponsoringową z gorzowską firmą Covers realizującą inwestycje w Głogowie. 

Covers ma w swojej ofercie mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach w naszym mieście. Najbardziej rozpoznawalne realizacje to Kamienica Polska na Starym Mieście, gdzie znajduje się głogowskie biuro firmy i nowoczesne budynki mieszkalne na osiedlach Złota Podkowa, Piastów Śląskich czy Kopernik, a w planach jest inwestycja na os. Hutnik przy Parku Nad Strumykiem.

Reklamy Covers znajdują się wokół obiektów sportowych Chrobrego, na naszej stronie internetowej oraz w formie elektronicznej podczas meczów. Informujemy za ich pośrednictwem m.in. o inwestycji w Kołobrzegu, gdzie firma oferuje w sprzedaży apartamenty wakacyjne nad morzem Perłowa Przystań (zobacz więcej).

Covers Development jest członkiem Klubu Biznesu i korzysta ze świadczeń pakietu Złotego.
 
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny