POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

10 rok z firmą Sobota

09.09.2020 Autor: AM Źródło: własne


Zaczynamy 10 rok ze wsparciem od Soboty! W najnowszej historii Chrobrego to jedna z dwóch firm, która najdłużej i nieprzerwanie wspiera klub. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że przez kolejny rok Sobota będzie złotym sponsorem z możliwością skorzystania z najszerszej oferty reklamowej Chrobrego. 

Dodatkowo obok znanego logo Sobota pojawi się logo SWS Invest - głogowskiego inwestora, który swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzi w ramach współpracy z powiązaną kapitałowo firmą wykonawczą jaką jest właśnie Sobota Sp. z o.o.

W ramach tej współpracy obecnie realizowana jest inwestycja na os. Złota Podkowa, gdzie powstają budynki wielorodzinne w obrębie ulic Mechaniczna i Rzemieślnicza, wyróżniające się na tle pozostałych obiektów ciekawą architekturą i podwyższonym standardem wykończenia, zaprojektowane także z myślą o osobach niepełnosprawnych. Lokale mieszkaniowe z oferty „Złota Podkowa – etap C” (trzeci z czterech etapów inwestycji) wg planu mają zostać przekazane nabywcom już w IV  kwartale 2020 r.
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny