POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

BART-GAZ nowym Sponsorem Chrobrego

21.10.2020 Autor: AM Źródło: własne


Kolejny sponsor przychodzi ze wsparciem do Klubu, gdy mamy coraz większą świadomość konsekwencji finansowych, które poniesiemy zapewne całkiem niebawem w związku z obostrzeniami związanymi z COVID-19. Wartość kolejnej umowy, którą podpisaliśmy wydaje się tym większa.
 
Bart-Gaz Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe to rodzinna głogowska firma, funkcjonująca na naszym rynku od ponad 20 lat. 

Bart-Gaz oferuje usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa gazociągów i przyłączy gazowych, instalacji gazowych, stacji redukcyjno-pomiarowych oraz węzłów redukcyjnych. Zajmuje się oceną oraz badaniem stanu technicznego instalacji gazowych. Posiada uprawnienia do sprawowania nadzoru nad pracami budowlanymi w specjalności instalacyjnej. Zajmujemy się nie tylko instalacjami gazowymi ale równiez i wodno-kanalizacyjnymi w zakresie projektowania i nadzoru wykonawczego. Firma może pochwalić się także certyfikatem jakości PN EN ISO 9001:2000. „Wypracowana i wdrożona w firmie polityka jakości jest zawsze nakierowana na uzyskanie jej najwyższego w danych warunkach poziomu i w tym zakresie nie ma kompromisów”.
 
Jako sponsor brązowy Bart-Gaz korzysta z podstawowego pakietu świadczeń reklamowych Chrobrego Głogów, tak więc między innymi banner Bart-Gazu będzie widoczny podczas meczów Fortuna 1 Ligi na naszym stadionie, a logo i reklama firmy pojawi się na stronie internetowej Chrobrego.

Więcej informacji o naszym nowym sponsorze: bartgaz.glogow.pl

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny