POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Kobiecy Chrobry z KA 4

14.12.2020 Autor: AM Źródło: własne


Kobiecy futbol w Chrobrym zyskał nowe cenne wsparcie. Nasz Lejdis Team od kilku meczów gra w nowych strojach z logiem lidera sprzedaży stali oraz automatyki zarówno dla gospodarstw domowych jaki i przemysłu w Wielkopolsce KA 4 - www.sklep.ka4.pl

KA 4 specjalizuje się w dostarczaniu wyrobów hutniczych oraz stali jakościowych. KA 4 jest także autoryzowanym dystrybutorem elementów kutych, akcesoriów do bram i ogrodzeń oraz ozdobnych produktów ze stali nierdzewnej do balustrad firmy Postal, Umakow.
 
Długoletnią współpracę z tak uznanymi markami w dziedzinie automatyki jak NICE, FAAK, CAME -  sfinalizowało podpisaniem umowy partnerskiej, co stawia KA 4 w gronie nielicznych, aczkolwiek prestiżowych firm cieszących się zaufaniem i opinią profesjonalistów,  zarówno  ze strony dotychczasowych klientów, jak i dostawców. 
 
 
 
Istotne w nowej relacji jest to, że z firmą związana jest fundacja KA 4 resPect, która poprzez szkolenie dzieci i młodzieży w piłce nożnej, realizuje misję rozwoju kobiecej piłki nożnej. KA 4 resPect postawiła sobie za cel podnoszenie poziomu ich aktywności fizycznej oraz wychowywanie w duchu sportowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair-play, w oparciu o piłkarski kodeks etyczny i w myśli hasła: Radość, Rozwój, Szacunek.
 
- Naszym priorytetem jest kompleksowy i efektywny rozwój młodych sportowców oraz promowanie sportu w regionie i kraju poprzez dążenie do osiągnięcia jak najwyższego poziomu sportowego sekcji klubowych. Działanie w uporządkowanym systemie organizacyjnym i sportowym, rozbudowa infrastruktury, otwartość na współdziałanie z nowymi partnerami, postępowanie zgodnie z zasadami fair play - nie ma innej drogi rozwoju. Współpraca z innymi podmiotami, wymiana wiedzy i doświadczeń są motorem napędowym naszej działalności i tylko ona może doprowadzić do rozkwitu piłki nożnej kobiet i nie tylko, gdyż śmiem przypuszczać, iż w innych dyscyplinach jest podobnie - powiedział prezes KA 4 Łukasz Kaczmarek
 
Spotkanie z Łukaszem Kaczmarkiem było okazją do merytorycznej dyskusji i wymiany wzajemnych doświadczeń w obszarze piłki nożnej kobiet, a także oceny perspektyw na najbliższe lata. Tym samym Chrobry Głogów zyskał nie tylko sponsora, ale i cennego partnera w budowaniu sekcji kobiet.

Sekcja Kobiet Chrobrego Głogów to obecnie dwie drużyny prowadzone przez trenera Tomasza Gąsieckiego, który był inicjatorem współpracy i spotkania. Drużyna Juniorek obejmuje dziewczęta z roczników 2009 - 2006, a seniorki grające obecnie w 4 Lidze obejmują roczniki 2006 i starsze. Nabór do obu drużyny jest prowadzony na bieżąco.

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny