POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Stawiają na ekologię i na Chrobrego!

15.12.2020 Autor: AM Źródło: własne


Do grona naszych Sponsorów dołączyła właśnie Avolta. Ideą nowego Sponsora Chrobrego jest odpowiedzialność za środowisko z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, a młoda i ambitna kadra promuje ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania w naszym regionie. Budując dom warto od początku zaplanować rozwiązania z oferty naszego nowego Sponsora: systemy grzewcze, fotowoltaiczne oraz klimatyzację i wentylację.

Avolta skorzystała ze świadczeń sponsorskich w ramach Srebrnego Pakietu, a reklamy firmy pojawiły się już na bandach led podczas naszego ostatniego meczu ze Stomilem Olsztyn. Reklama na bandach led podczas transmisji na żywo w Polsat Sport generuje największe wysokości ekwiwalentu reklamowego szacowanego w PLN.
 
 

Ponadto logo Avolty znajdzie się w innych eksponowanych przez Klub miejscach, m.in. na stronie internetowej czy obiektach klubowych. Z ofertą naszego sponsora można zapoznać się na stronie internetowej: 
www.avolta.pl 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny