POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Podziękowanie dla sponsorów Chrobrego

09.02.2021 Autor: AM Źródło: własne


Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz docenił wsparcie naszych sponsorów. Miała być uroczysta gala w Sali Rajców, jednak obostrzenia epidemiczne spowodowały, że taka forma wręczenia wyróżnień okazała się niemożliwa do wykonania. Na uhonorowanie czekało spore grono głogowskich sportowców, a także przedstawicieli firm wspierających ich kluby. 

Dyrektor Chrobrego Zbigniew Prejs w imieniu prezydenta przekazał w zeszłym tygodniu pamiątkowe dyplomy naszym sponsorom: pani Magdalenie Zgondek - prezes Społem PSS Głogów, dla pana Josefa Sallera - właściciela Galerii Glogovia i pani Klaudii Janik - menedżer Galerii Glogovia oraz  na ręce pani Anny Demeszuk dla Katarzyny Bobowskiej - menedżer KIKO + Centrum Sportowe w Galerii Glogovia. Podziękowanie w imieniu ś.p. Janusza Kucharskiego - wieloletniego członka naszego Klubu Mecenasów Sportu odebrał syn Paweł.

Krótkie spotkania były dobrą okazją do szybkiego omówienia sytuacji naszego klubu i dalszej współpracy. Cieszymy się z deklaracji wsparcia i szerszych planów na przyszłość. Wyczekujemy od dawna możliwości spotkania naszego Klubu Biznesu, aby wszystko zaprezentować w większym gronie sponsorów i partnerów. 

Firmy, które uwzględniają w swej strategii wsparcie dla Chrobrego przywiązują dużą wagę do budowania tożsamości lokalnej i poczucia wspólnoty. Są to cele, do osiągania których zachęcamy wspólnie z prezydentem cały głogowski biznes, bo oczywiście siła naszego regionu jest w takiej właśnie ideowej jedności.

W tym tygodniu przekażemy dyplomy naszym piłkarzom.
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny