POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Galeria Glogovia będzie sponsorem Klubu kolejne dwa lata

25.02.2021 Autor: AM Źródło: własne


Chrobry Głogów ciągle może liczyć na wsparcie Josefa Sallera, właściciela Galerii Glogovia i managementu obiektu od momentu otwarcia w 2016 r. To już trzecia umowa sponsoringowa podpisana na kolejne dwa lata, a Galeria Glogovia wspiera klub nie tylko finansowo.
 
Galeria Glogovia udostępnia również nam swoje nośniki reklamowe i okazjonalnie prowadzimy wspólne akcje marketingowe. Galeria Glogovia korzysta z oferty świadczeń złotego pakietu, który umożliwia uzyskanie ekwiwalentu reklamowego w wysokości ponad 350 tys. PLN w skali roku (wg badań Pentagon Research za 2020 r. na zlecenie Fortuna 1 Ligi). Reklamy naszego sponsora pojawiają się m.in. na bandach ledowych podczas meczów transmitowanych na żywo w Polsat Sport oraz na ściankach do wywiadów.
 
 
 

Zaangażowanie firmy na rzecz głogowskiego sportu zostało ostatnio docenione przez prezydenta miasta Rafaela Rokaszewicza. 
 
 
 

Warto dodać, że w ramach umowy Klub przekazuje także karnety i bilety meczowe dla klientów Galerii, dlatego zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych i strony internetowej sponsora.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fot. (główne): dglnews.pl 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny