POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

PBD powiększa grono największych sponsorów Chrobrego

03.03.2021 Autor: AM Źródło: własne


W przerwie pomiędzy rundami pracowaliśmy intensywnie nad relacjami z lokalnym biznesem. Przedłużyliśmy kończące się umowy sponsoringowe i pochwaliliśmy się kilkoma nowymi. Sukcesywnie budujemy coraz liczniejsze grono głogowskich przedsiębiorców, którzy w nas wierzą i utożsamiają się z celami klubu. Jest nam niezwykle miło ogłosić, że w tym gronie z początkiem marca cieszymy się obecnością głogowskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. 
 
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. jest liderem na lokalnym rynku budownictwa drogowego.  Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowe wykonawstwo w zakresie robót drogowych, ziemnych oraz transportowych. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i sprzętu umożliwia nam realizację największych inwestycji drogowych. Firma świadczy usługi na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego. W związku z dynamicznym rozwojem, stale poszukujemy pracowników chcących być częścią naszego zespołu.

PBD będzie korzystać z najszerszej oferty złotego pakietu świadczeń reklamowych Chrobrego Głogów, a ponadto pracownicy firmy otrzymają karnety i bilety meczowe.
 
Więcej o firmie na pbd.glogow.pl

Foto: Toppoligrafia, realizacja fasady siedziby firmy

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny