POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

KAZET nowym Sponsorem klubu

17.03.2021 Autor: AM Źródło: własne


Finalizujemy kolejne trwające w przerwie zimowej rozmowy o wsparciu z lokalnym biznesem. W ostatnim czasie pojawiło się w gronie naszych sponsorów kilka nowych firm. Od początku roku jest z nami Sky Tattoo Głogów, Wolar i PBD, a teraz jest nam niezmiernie miło powitać w gronie nowych sponsorów firmę KAZET, która będzie korzystać ze świadczeń reklamowych złotego pakietu.

KAZET Sp. z o. o. powstała we wrześniu 1991 roku. Od początku swojej działalności KAZET czynnie uczestniczy w życiu społecznym i gospodarczym Głogowa. Zatrudnia w zależności od potrzeb od 70 do 120 osób. Spółka posiada duże możliwości wykonawcze w podanych poniżej branżach: 
- konstrukcje mechaniczne, 
- budownictwo, 
- technologie chemoodpome, 
- instalacje technologiczne. 
Realizacje spółki to m.in. montaż rurociągów z TWS służących do oczyszczania gazów SO4, remonty elektrofiltrów mokrych oraz urządzeń towarzyszących na fabrykach kwasu siarkowego, remont wykładzin ołowianych i regulacja układu odpylania, naprawa konstrukcji żelbetowych, remonty oczyszczalni ścieków kwaśnych i wody przemysłowej, demontaż starych wanien elektrolitycznych, przygotowanie stanowiska (regeneracja) oraz zabudowa nowych wanien elektrolitycznych z polibetonu produkcji firmy ANCOR-HMG-EUROPA w Głogowie.

Ponadto spółka KAZET prowadzi usługi w zakresie: 
- pralni przemysłowej przy ul. Żukowickiej w Głogowie, 
- myjni samochodowej przy ul. Spichrzowej 3, 
- aptek (w Głogowie apteki: Farmako przy ul. Kościuszki 15F, Nova  przy ul. Kościuszki 16A, Aloes przy ul. Grodzkiej 10 oraz w Bytomiu Odrzańskim apteka Vita w Rynku)

- Dziękuję bardzo dyrektorowi Zbigniewowi Prejsowi za zaproszenie do współpracy z Chrobrym i dołączenia do Klubu Biznesu Chrobrego. To ciekawy projekt, dzięki któremu wspólnie z innymi możemy zbudować pod szyldem klubu prespektywiczne relacje biznesowe - powiedział Zbigniew Klawiński właściciel KAZET Sp. z o.o. po podpisaniu umowy.

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny