POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Cukiernia Meryk na nowo z klubem

14.11.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


W gronie biznesowych partnerów Chrobrego Głogów z przyjemnością witamy Cukiernię Meryk w Głogowie. Właściciel od dawna wspierał klub, teraz jednak tę współpracę bardziej sformalizowano. Tym samym Cukiernia Meryk dołączyła do sponsorów Chrobrego. 

Popularna w Głogowie cukiernia bardziej przy Chrobrym zaczęła być widoczna w trakcie rundy jesiennej. Stąd m.in. dedykowane kibicom pomarańczowo-czarne ciastka dostępne w kawiarni czy specjalny tort z klubową maskotką dekorujący pierwsze śniadanie biznesowe Chrobrego. To elementy mające podkreślić odnowioną współpracę i utożsamianie się z lokalnym klubem. Kolejnymi będą bardziej widoczne w stadionowej części ChG reklamy z logotypem Cukierni Meryk.
 
 
 

My ze swojej strony kibiców zachęcamy do odwiedzin na przysłowiową kawę z ciastkiem i zakupów/zamówień w Cukierni Meryk, która charakteryzuje się w taki sposób:
- Cukiernia Meryk to lata tradycji, umiejętności przekazywane z pokolenia na pokolenie, smakołyki pieczone z sercem według domowych receptur.

Główna siedziba (cukiernia / kawiarnia) znajduje się przy ul. Gustawa Morcinka 27 i otwarta jest codziennie. 
 

FACEBOOK CUKIERNIA CAFE MERYK - ODWIEDŹ 


Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny