POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

III spotkanie Klubu Biznesu (fot)

16.03.2018 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


W piątek odbyło się III spotkanie Klubu Biznesu Chrobrego Głogów. Tym razem wszyscy klubowi sponsorzy oraz partnerzy, ale nie tylko, spotkali się na śniadaniu biznesowym w restauracji Qubus Hotel.

Blisko dwugodzinne spotkanie, które w imieniu władz miasta otworzył prezydent Rafael Rokaszewicz, było okazją do prezentacji swoich firm, także takich w formie wizualnej, oraz luźniejszych rozmów. Mamy nadzieję, że z czasem taka formuła przerodzi się w jeszcze lepszą jakość współpracy pomiędzy członkami Klubu Biznesu. Kilka pierwszych relacji już się zawiązało, szybko widocznych od strony wizerunkowej. Dlatego podano przykład ostatniej akcji na Dzień Kobiet, która odbyła się przy współpracy klubu z Galerią Glogovia, kinem Cinema 3D, Float Głogów i salonem Zakątek Piękna, a którą pokazano m.in. w telewizji Polsat Sport. 

Gospodarzem piątkowego śniadania był Qubus Hotel, który miał przy tym okazję zaprezentować szczegółowiej swoje usługi. Pozostały czas wypełnił pokaz baristy oraz losowanie nagród na podstawie zebranych wizytówek klubowiczów. 

Podczas spotkania przedstawiono też nowego członka Klubu Biznesu. Wśród firm wspierających klub pojawiła się ostatnio nowa - Covers Development i tym samym od razu stała się biznesowym członkiem ChG. 

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu Chrobrego Głogów zaplanowano na maj. 


PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

 
 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny