POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Hala

 

 

 

Hala Widowiskowo - Sportowa im. Ryszarda Matuszaka została oddana do użytku w 1998 roku. To największy i najbardziej funkcjonalny obiekt w Zagłębiu Miedziowym. Na co dzień wykorzystywany jest do treningów przez występujących PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. Także tutaj rozgrywane są mecze najwyższego szczebla rozgrywek piłkarzy ręcznych.

 

Głogowska arena była miejscem starć reprezentacji Polski w piłce ręcznej czy zmagań o mistrzostwo Polski w kickboxingu. Hala spełnia nie tylko rolę areny sportowej. Jest również miejscem licznych koncertów i spotkań. Gościliśmy między innymi Chór Aleksandrowa, Zespół Folklorystyczny Śląsk, Kabaretony, Cezarego Pazurę z programem na 25-lecie pracy artystycznej, a ostatnio - w 2016 roku - Justynę Steczkowską. Od lat gościmy także biesiady górnicze i hutnicze związane z obchodami Barbórki czy Dnia Hutnika. Są to zarówno Karczmy Piwne, jak i okolicznościowe Akademie. Ponadto w głogowskiej hali odbywały się międzynarodowe wystawy psów rasowych, na które zjeżdżały do niej tysiące miłośników czworonogów z całego świata. Miejscowe szkoły organizują tu bale studniówkowe, przygotowywane są także olbrzymie imprezy sylwestrowe.

 

Arena ma powierzchnię 2.400 m.kw., trybuny są w stanie pomieścić około 1.300 osób.

 

Hala ma bardzo bogate zaplecze szatniowo-socjalne. W podziemiach znajduje się salka rozgrzewki, która wykorzystywana jest nie tylko przez sportowców, ale na imprezy okolicznościowe.

 

Cały teren jest ogrodzony. Dysponujemy także około dwustu miejscami parkingowymi.

 

 

 ZOBACZ TAKŻE:

- Regulamin hali

 

Galerie

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#