POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sportowy Ogródek Grillowy

 
 
 
Obiekty Chrobrego Głogów S.A. to wiele możliwości. Korzystają z nich profesjonalni sportowcy, ale nie tylko. Możecie także Wy, do czego zachęcamy. W pierwszym odcinku przybliżającym bazę zapraszamy do Sportowego Ogródka Grillowego. Miejsca idealnie sprawdzającego się w sezonie wiosenno-letnim w przypadku imprez firmowych, rodzinnych i koleżeńskich.

PIKNIK NA CHROBRYM

Sportowy Ogródek Grillowy to jedna z najnowszych części obiektów Chrobrego Głogów S.A. Ogródek został oddany do użytku w 2010 roku i od tego momentu służy klientom organizującym okolicznościowe wydarzenia.
Położenie obiektu, pomiędzy budynkiem piłkarskim a boiskiem, oraz jego odgrodzenie od reszty miasta zapewni Państwu spokój. Atrakcyjności natomiast dodają miejscu liczne elementy ozdobne. To m.in. kaskada i głaz odkryty w 1923 roku - symbol upamiętniający budowę stadionu. Wiatę otacza mnóstwo roślin: z każdej ze stron znajduje się wiele nasadzeń w postaci tui, głogów, bylin, krzewów i drzew. Dominuje jednak potomek dębu „Chrobry” - dąb „Chrobry junior”. Certyfikowany potomek rosnącego pod Przemkowem olbrzyma.
Ogródek jest przystosowany do imprez odbywających się nawet w późnych godzinach wieczornych. To dzięki całościowemu oświetleniu i utrzymaniu ciepła za sprawą promienników gazowych.
Zadaszona wiata z ławkami i stołami gwarantuje przyjęcie grupy 64 osób.
Do dyspozycji klientów są również monitorowany parking oraz pełny węzeł sanitarny.

ATRAKCJE SPORTOWE

Sport jest nam szczególnie bliski, więc ogródek to także miejsce do aktywnego wypoczynku. Klienci mają do swojej dyspozycji tereny przyległe do obiektu. To pole do gry w bule czy boisko do siatkówki. Jest też miejsce, które może być wykorzystane do innych gier i zabaw, paintballa czy strzelania z łuku. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia boiska ze sztuczną nawierzchnią do rywalizacji w piłkę nożną. Także po zmroku.

CATERING

Możliwe jest zapewnienie cateringu przy wykorzystaniu znajdującego się na terenie obiektu grilla lub współpracującej ze Spółką firmy.

IMPREZY

Ogródek jest dobrym miejscem do organizacji imprez o różnym charakterze. Odbywały się tu spotkania integracyjne zakładów pracy, przyjęcia urodzinowe, rocznicowe, a nawet komunie oraz szkolenia połączone z biesiadą, konferencje, zebrania czy zwykłe poczęstunki po odbywających się uprzednio wydarzeniach sportowych. Ogródek jest dostępny dla Państwa w każdy dzień tygodnia.

 
 

 

 

 

   
  

 

Galerie

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#