POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zespół Basenów Odkrytych

 
 
W sezonie letnim: od początku czerwca do końca sierpnia Chrobry Głogów S.A. Udostępnia kompleks basenów na świeżym powietrzu. Uruchomiony on został w czerwcu 2007 roku i nadal jest najnowocześniejszym obiektem w okolicy. W jego skład wchodzi basen sportowy o wymiarach 25x16 metrów. Identyczne wymiary ma basen rekreacyjny. Najmłodsi klienci maj do dyspozycji brodzik o wymiarach 10x4 m z „wodnym jeżem”.

Z basenów można korzystać nawet mimo chłodniejszej aury w lecie! Wyposażone są w instalację podgrzewającą wodę nawet do 25 stopni Celsjusza. Spośród wodnych atrakcji ZBO posiada grzybek wodny, leżanki do hydromasażu czy rwącą rzekę. W 2009 roku uruchomiono dwie zjeżdżalnie do basenu rekreacyjnego.

Częścią kompleksu jest olbrzymia plaża – klienci mają do dyspozycji ponad hektar terenu obsianego trawą. Na części usytuowaliśmy plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, piaskownicami i innymi atrakcjami. Mamy także stół do tenisa, a także cały kompleks boisk. Jedno ma nawierzchnię tartanową, kolejne piaszczystą do mini beach soccer i dwa do innych gier plażowych. Trzy z nich są oświetlone. Na naszym obiekcie po raz pierwszy w kraju został rozegrany mecz piłki ręcznej plażowej przy sztucznym oświetleniu. Od niedawna funkcjonuje również boisko do gry w boule.

Przy kompleksie basenów funkcjonuje sezonowy bar z przekąskami, do dyspozycji klientów są też szatnie i pełne zaplecze sanitarne.
 

 

ZESPÓŁ BASENÓW ODKRYTYCH

Adres:   ul. Rudnowska 17A
Otwarte (2021):

 1-27 czerwca (codziennie): godz. 12.00-20.00 (pon.-pt.), godz. 10.00-20.00 (sob.-ndz.)

 28 czerwca-31 sierpnia (codziennie): godz. 10.00-20.00

Telefon: 76 833 22 55 / 504 273 513
Cennik: zobacz
 
     
 
  
 
 
 
 
 

Galerie

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#