POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

O KMS

 

 

 

 

 

O KLUBIE MECENASÓW SPORTU

Jeszcze kilkanaście lat temu była tylko czwarta liga i brak perspektyw na przyszłość. W krytycznym momencie podjęto się jednak wyzwania, jakim było odbudowanie niemal od zera marki Chrobrego Głogów. Trzecia liga, wreszcie awans do drugiej, Akademia Piłki Nożnej, spółka akcyjna… Czas na realizację kolejnych, z pewnością jeszcze trudniejszych celów i dalszy rozwój piłki nożnej w Głogowie. Stąd Klub Mecenasów Sportu.
Klub Mecenasów Sportu to kolejna z inicjatyw mająca poprawić kondycję piłkarskiego Chrobrego Głogów. Konsoliduje w jedną grupę prywatne osoby bądź firmy, którym zależy na dobru klubu i jego dalszym rozwoju. Deklarują się one do finansowego wsparcia Chrobrego poprzez wykupienie specjalnego Karnetu Mecenasa Sportu (jednorazowo 1200 zł bądź 100 zł/m-c w skali roku).
Im więcej osób, które wspierają lokalny klub, tym kolejne do przebycia etapy wydadzą się być łatwiejsze. Hasło "w jedności siła" w tym przypadku znajduje najlepsze odzwierciedlenie, co pokazały minione lata, podczas których kolejne kroki do przodu z myślą o budowie profesjonalnego klubu stawiały nie pojedyncze osoby, a cały sztab ludzi oddanych Chrobremu Głogów. Zachęcamy więc do przyłączenia się do gry, by razem budować jeszcze lepszą przyszłość naszego klubu!
Za otrzymaną pomoc Chrobry Głogów nadaje wszystkim wspierającym dodatkowe przywileje. Ogólnie - tytuł Mecenasa Sportu ze wszystkimi przysługującymi mu prawami. Bardziej szczegółowo - dostęp do miejsc, do których wstęp w trakcie wydarzeń sportowych z udziałem Chrobrego Głogów mają tylko goście specjalni, i bliższa niż do tej pory obecność w szeroko pojętym życiu klubu.  

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny